Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

NABÓR DO INICJATYWY NESST EMPOWERS

W Polsce sektor usług wspólnych dla biznesu i usług informatycznych generuje 20 tysięcy nowych miejsc pracy rocznie. Dynamiczny rozwój tej branży stanowi szansę dla młodych osób i kobiet na zdobycie stabilnego zatrudnienia. Wyzwaniem jest jednak szybkie i skuteczne przygotowanie kandydatów do podjęcia pracy w sektorze BPO/IT, czego dokonać mogą przedsiębiorstwa społeczne, we współpracy z instytucjami publicznymi i korporacjami.

Celem inicjatywy NESsT Empowers jest identyfikacja i wsparcie przedsiębiorstw społecznych, oferujących osobom młodym i kobietom szkolenia, staże oraz możliwości zatrudnienia w sektorze BPO/IT. NESsT otwiera nabór aplikacji przedsiębiorstw społecznych, które zwiększają dostęp do rynku pracy dla osób młodych i kobiet w Polsce.

 

Kogo zapraszamy do aplikowania?

NESsT jest zainteresowany współpracą z firmami i organizacjami prowadzącymi działalność biznesową w dowolnej formie prawnej. Zachęcamy do aplikowania przedsiębiorstwa społeczne, gotowe aktywnie uczestniczyć w procesie wyboru oraz spełniające następujące kryteria:
• Preferowany etap rozwoju: walidacja (prowadzona jest sprzedaż, jednak przedsiębiorstwo nie osiągnęło stabilności finansowej) lub przygotowanie do wzrostu (przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż i jest gotowe do skalowania).
• Lokalizacja: Polska, ze wskazaniem na województwo mazowieckie.
• Model biznesowy: Przedsiębiorstwo korzysta z narzędzi rynkowych w celu zwiększenia dostępu do miejsc pracy w sektorze BPO/IT.
• Oferta: Szkolenia lub staże nastawione na uzupełnianie kwalifikacji zawodowych pożądanych w branży BPO/IT.
• Grupa docelowa: Osoby młode (do 30 roku życia) i kobiety
Dowiedz się więcej >>

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*