Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech
A+ A A-

SZKOLENIE DLA LIDERÓW ZMIANY SPOŁECZNEJ W PROGRAMIE VIA-M

W każdym ze zjazdów organizowanych w ramach VIA-ME weźmie udział łącznie 16 osób. Z każdego kraju będzie to trójka młodzieży (w wieku 18-30 lat) wraz z opiekunem projektu. Prowadzimy obecnie rekrutację na pierwszy zjazd w Polsce. Razem z innymi uczestnikami wspólnie wybierzemy się na tydzień do Szelągówki na Mazurach, gdzie poznawać będziemy 2 innowacyjne metody pracy: dramę brytyjską oraz Horse Assissted Education (HAE).

Szukamy osób, które chcą się rozwijać, mają własne pomysły, interesują się rozwojem osobistym, potrafią pracować samodzielnie oraz w zespole i chciałyby pod superwizją mentora przeprowadzić samodzielnie własny projekt społeczny po zakończeniu wyjazdu. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenie w dowolnej formie – może to być krótki filmik, piosenka, tekst, prezentacja – the sky is the limit!

Osoby zrekrutowane do projektu będą mogły bezpłatnie wziąć udział w październikowym wyjeździe (zapewniamy transport, noclegi, wyżywienie, szkolenie, materiały i ubezpieczenie). Warsztaty w Szelągówce pomogą każdemu sprecyzować wartości, które są dla niego najważniejsze. Na ich bazie każdy uczestnik samodzielnie zaplanuje i przeprowadzi własny projekt społeczny. W procesie koordynowania projektów uczestnicy będą mieć wsparcie mentora. Na podsumowanie projektu wszystkie osoby będą mogły zaprezentować efekty swoich projektów podczas konferencji końcowej.

Zgłaszając się do udziału w projekcie każdy kandydat deklaruje swoją gotować i chęć wzięcia udziału w szkoleniu, przeprowadzenie własnego projektu społecznego oraz udział w konferencji podsumowującej projekt.

więcej informacji: http://viame.atalaya.pl/poland/

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*