Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 września 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Edyta, Kamil, Korneliusz
A+ A A-

SZKOLENIE DLA LIDERÓW ZMIANY SPOŁECZNEJ W PROGRAMIE VIA-M

W każdym ze zjazdów organizowanych w ramach VIA-ME weźmie udział łącznie 16 osób. Z każdego kraju będzie to trójka młodzieży (w wieku 18-30 lat) wraz z opiekunem projektu. Prowadzimy obecnie rekrutację na pierwszy zjazd w Polsce. Razem z innymi uczestnikami wspólnie wybierzemy się na tydzień do Szelągówki na Mazurach, gdzie poznawać będziemy 2 innowacyjne metody pracy: dramę brytyjską oraz Horse Assissted Education (HAE).

Szukamy osób, które chcą się rozwijać, mają własne pomysły, interesują się rozwojem osobistym, potrafią pracować samodzielnie oraz w zespole i chciałyby pod superwizją mentora przeprowadzić samodzielnie własny projekt społeczny po zakończeniu wyjazdu. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenie w dowolnej formie – może to być krótki filmik, piosenka, tekst, prezentacja – the sky is the limit!

Osoby zrekrutowane do projektu będą mogły bezpłatnie wziąć udział w październikowym wyjeździe (zapewniamy transport, noclegi, wyżywienie, szkolenie, materiały i ubezpieczenie). Warsztaty w Szelągówce pomogą każdemu sprecyzować wartości, które są dla niego najważniejsze. Na ich bazie każdy uczestnik samodzielnie zaplanuje i przeprowadzi własny projekt społeczny. W procesie koordynowania projektów uczestnicy będą mieć wsparcie mentora. Na podsumowanie projektu wszystkie osoby będą mogły zaprezentować efekty swoich projektów podczas konferencji końcowej.

Zgłaszając się do udziału w projekcie każdy kandydat deklaruje swoją gotować i chęć wzięcia udziału w szkoleniu, przeprowadzenie własnego projektu społecznego oraz udział w konferencji podsumowującej projekt.

więcej informacji: http://viame.atalaya.pl/poland/

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk