Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:27 maja 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan
A+ A A-

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE LIFE DLA PRZEDSTAWICIELI MIAST, GMIN I INNYCH JEDNOSTEK SAMORZĄDOWYCH

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, działając jako Krajowy Punkt Kontaktowy Programu LIFE, zaprasza do udziału w szkoleniu w dniu 20 października 2016 r. - Przedstawicieli Miast, Gmin i innych jednostek samorządowych oraz organizacji, które planują działania na rzecz środowiska i klimatu w ramach Programu LIFE.

Innowacyjne rozwiązania w transporcie lokalnym i regionalnym, dostosowanie się do zmian klimatu, gospodarka obiegowa, działania na rzecz ochrony przyrody - to tylko niektóre najpilniejsze wyzwania dla władz samorządowych. Gminy, władze lokalne i regionalne mają do odegrania kluczową rolę w kształtowaniu jakości życia polskiego społeczeństwa, także poprzez wdrażanie europejskiej polityki ochrony środowiska. Program LIFE jest w tym kontekście ważnym instrumentem uzupełniania środków finansowych.

NFOŚiGW wdraża Program LIFE w Polsce od roku 2008. Pragniemy więc pokazać Państwu najciekawsze przykłady skutecznych rozwiązań realizowanych w Polsce i w Europie, aby zachęcić, zainspirować do działania. Do wykorzystania przez Polskę w naborze 2017, w podprogramie działań na rzecz środowiska pozostaje ponad 40 milionów euro. Zależy nam na efektywnym wykorzystaniu tych środków dla Polski.

Szkolenie rozpocznie się w siedzibie NFOŚiGW w Warszawie, ul. Konstruktorska 3a, sala 102, godz. 10.00. Prosimy o zgłoszenie udziału do 17 października br. do godz. 10.00.

Dojazd z Dworca Centralnego – tramwajem nr 17. Obok siedziby NFOŚiGW znajduje się płatny parking (przy ulicy Konstruktorskiej).

Program szkolenia dostępny jest poniżej. Podczas szkolenia oferujemy także możliwość konsultacji indywidualnych.

Prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Szkolenia i konferencje, gdzie dostępne są materiały z poprzednich szkoleń – Dnia Informacyjnego LIFE 2016 oraz szkoleń, które odbyły się w latach poprzednich. Prosimy również     o śledzenie strony internetowej NFOŚiGW, na której opublikowane zostaną terminy kolejnych spotkań.

 

Szkolenie sfinansowane w ramach Projektu Budowania Potencjału Programu LIFE ze środków Unii Europejskiej nr projektu: LIFE14 CAP/PL/000011

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*