Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

SPOTKANIE W SZCZECINIE NT. PONADNARODOWYCH PROGRAMÓW INTERREG

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza na „Dzień informacyjny na temat Europejskiej Współpracy Terytorialnej 2014-2020  w Programach Transnarodowych i Międzyregionalnym”. Współorganizatorem spotkania, które odbędzie się 26 października 2016 w Szczecinie, jest Ministerstwo Rozwoju. 

W trakcie spotkania zostanie zaprezentowana oferta programów Interreg Region Morza Bałtyckiego, Interreg Europa Środkowa oraz Interreg Europa. Ponadto swoimi doświadczeniami podzielą się beneficjenci już realizujący pierwsze projekty. Uczestnicy dowiedzą się także, jakiego rodzaju wydatki można planować w ww. programach Interreg.

Formularze zgłoszeniowe proszę przesyłać pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 21 października 2016 r. (o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń).

więcej szczegółów: https://www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/szkolenia/spotkanie-w-szczecinie-nt-ponadnarodowych-programow-interreg/

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*