Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

FUNDACJA INKUBATOR TECHNOLOGICZNY- KONKURS KATALIZATOR ROZWOJU FIRMY

Nie chowaj pomysłów w kieszeni. Na świecie co najmniej 10 osób wpadło już na ten sam pomysł co Ty, jednak nie każdy osiągnie sukces. Weź udział w projekcie Katalizator Rozwoju Firmy i przekształć swój pomysł w skalowalny biznes. Sukces odniosą Ci, którzy będą zdeterminowani i poprą to intensywną pracą.

Wsparcie merytoryczne zapewni PwC i YBP a CVC Capital dofinansuje najlepiej rokujące firmy. Pomożemy Ci przygotować się do prezentacji przed ekspertami rynku i inwestorami. Najlepsi uczestnicy zostaną zakwalifikowani do CVC Young Innowators Awards i  zawalczą o sumę do 60 000zł na rozwój firmy!

Mentorzy YBP : http://ybp.org.pl/baza-mentorow-ybp/

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • Osoby w wieku 18-35, które mają pomysł na produkt/usługę i wykonały wstępne działania mające na celu jego rozwój.
  • Przedsiębiorcy działający do 3 lat, którzy potrzebują wsparcia w obszarach: rozwój zespołu, skalowanie, rozwój produktów i usług, tak, aby firma mogła się rozwijać i stabilizować
  • Osoby, które wykonały już pewne kroki, w celu realizacji przedsięwzięcia: są na etapie testowania prototypu/mają stworzony produkt/usługę lub współpracują z pierwszymi klientami
  • Mile widziane startupy odpowiedzialne społecznie lub rozwiązujące problemy społeczne

 

CO NALEŻY ZROBIĆ ŻEBY ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROGRAMU?

Aby zgłosić się do Katalizatora Rozwoju Firmy  należy pobrać i dokładnie wypełnić Formularz zgłoszeniowy oraz zapoznać się z Regulaminem Programu.


CZAS TRWANIA 

Projekt Katalizator Rozwoju Firmy startuje w listopadzie 2016 i trwa do maja 2017 r

  • Proces mentoringowy trwa 6 miesięcy
  • Szkolenia, coaching i doradztwo indywidualne  odbywają się w Warszawie w dni powszednie w godzinach 9-17

 

ZASADY UDZIAŁU

  • Jako organizacja mierzymy efektywność i jakość naszych działań i jesteśmy zobowiązani do przedstawienia efektów projektu i naszej działalności. Dlatego ważne jest aby uczestnicy brali udział w krótkiej ewaluacji prowadzonej podczas udziału w projekcie oraz długoterminowego pomiaru rozwoju firmy do 2 lat po ukończeniu projektu.
  • Angażowanie się i aktywne uczestnictwo w prowadzone aktywności takie jak: warsztaty, mentoring i coaching. Inaczej udział w projekcie nie ma sensu.
  • Dokonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 150zł.  Sam mentoring i szkolenia są bezpłatne. Opłata rejestracyjna, potwierdza chęć uczestnictwa w 6. miesięcznym projekcie oraz przeznaczona jest drobne przekąski i materiały podczas szkoleń. Osoby bezrobotne i w trudnej sytuacji życiowej mogą zwrócić się z prośbą o anulowanie opłaty rejestracyjnej. W tym celu proszę wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z krótkim uzasadnieniem.

więcej informacji: http://ybp.org.pl/katalizator-rozwoju-firmy-5/

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*