Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz
A+ A A-

KONSULTACJE SPOŁECZNE PROGRAMU WSPÓŁPRACY MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI

Ministerstwo Sportu i Turystyki zaprasza do przesyłania uwag, komentarzy i sugestii do Programu współpracy Ministra Sportu i Turystyki z organizacjami pozarządowymi, do 22 listopada 2016.

Realizując postanowienia art. 5b ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 239, z późn. zm.) Minister Sportu i Turystyki przygotował projekt Programu współpracy Ministra Sportu i Turystyki z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na lata 2017-2020.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przesyłanie uwag, komentarzy i sugestii do Programu, do 22 listopada br. na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Projekt został umieszczony również w BIP Ministerstwa pod adresem https://bip.msit.gov.pl/bip/projekty-aktow-prawnyc/projekt-programu-wspolp/1906,Projekt-Programu-wspolpracy-Ministra-Sportu-i-Turystyki-z-organizacjami-pozarzad.html

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*