Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 września 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Edyta, Kamil, Korneliusz
A+ A A-

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY. GRANTY NA INNOWACJE SPOŁECZNE W OBSZARZE KSZTAŁCENIA OSÓB DOROSŁYCH

Projekt „Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych” zakłada inkubację, rozwinięcie i przetestowanie 60 pomysłów zgłoszonych przez innowatorów z całej Polski, którymi mogą być zarówno organizacje i instytucje, jak i osoby fizyczne. Jest możliwość otrzymania grantów na innowacyjne rozwiązania w wysokości maksymalnie do 100 000 zł. Termin naboru uzupełniającego: 23 grudnia 2016 r. - 11 stycznia 2017 r.

Celem głównym projektu jest zwiększenie wykorzystania innowacji społecznych w temacie kształcenia ustawicznego osób dorosłych (18-64 lata). Uczestnikami projektu są zarówno osoby fizyczne, jak i instytucje, które mają pomysł na innowacyjne narzędzie/ metodę/ rozwiązanie w zakresie kształcenia ustawicznego i które otrzymają środki na rozwój swojej innowacji (tak zwani GRANTOBIORCY – INNOWATORZY SPOŁECZNI).

KOGO ZAPRASZAMY?

Zapraszamy podmioty prywatne i publiczne z różnych środowisk z całej Polski, jak również osoby fizyczne bez względu na płeć i wiek, w tym m.in.:

  • organizacje pozarządowe zajmujące się edukacją osób dorosłych (NGO),
  • przedsiębiorstwa,
  • instytucje szkoleniowe oferujące usługi edukacyjne,
  • instytucje publiczne zajmujące się obszarem kształcenia ustawicznego,
  • publiczne i niepubliczne uczelnie akademickie, wyższe szkoły zawodowe,
  • osoby prywatne i grupy nieformalne, w tym osoby zajmujące się kształceniem ustawicznym tj. edukatorzy, trenerzy, etc.

CO OFERUJEMY?

  • Udzielenie grantów w wysokości maksymalnie do 100 000 zł,
  • wsparcie grantobiorców w procesie wypracowywania i przygotowania innowacji,
  • bezpłatne konsultacje ze specjalistami i pomoc opiekuna merytorycznego,
  • upowszechnienie oraz podjęcie działań w zakresie włączenia innowacji do polityki i praktyki.

Istnieje także możliwość udziału w spotkaniach informacyjnych, jeszcze przed zakończeniem rekrutacji, których terminy będą podawane na stronie internetowej projektu. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

KIEDY?

Termin naboru uzupełniającego to 23 grudnia 2016 r. - 11 stycznia 2017 r. Godziny pracy biura w tym okresie to 9.00-15.00.

Zachęcamy do składania formularzy rekrutacyjnych!

KONTAKT:

Zapraszamy do kontaktu: tel. 603 811 156, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Więcej informacji: www.inkubatorinnowacji.com

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk