Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:19 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
A+ A A-

KONKURS INKUBATORA INNOWACJI "MAŁE WIELKIE ZMIANY"

Projekt „Małe Wielkie Zmiany – sieć rozwoju innowacji społecznych” jest realizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych w partnerstwie z PwC Polska Sp. z o.o. w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Łączna kwota dofinansowania projektu wynosi 2 820 033,80 PLN.

Realizatorzy projektu chcą połączyć siły z instytucjami oraz ludźmi świadomymi problemów na rynku pracy i gotowymi zaangażować się na rzecz integracji zawodowej osób, które doświadczają szczególnych trudności w zdobyciu i utrzymaniu zatrudnienia. Zapewniają wsparcie merytoryczne, organizacyjne oraz finansowe.

Wybrani innowatorzy, którzy pomyślnie przejdą ocenę formalną i merytoryczną, zostaną objęci wsparciem Inkubatora. Jego celem będzie opracowanie innowacyjnego rozwiązania odpowiadającego na wybrany problem z obszaru integracji zawodowej osób oddalonych od rynku pracy. Autorzy najlepszych pomysłów otrzymają granty na półroczne testy innowacyjnych rozwiązań.

Pod pojęciem „innowacyjne rozwiązanie” rozumiane jest rozwiązanie polegające na szybszym, tańszym i bardziej wydajnym sposobie realizacji wybranego elementu aktywizacji zawodowej grup społecznych oddalonych od rynku pracy w stosunku do rozwiązań stosowanych dotychczas w systemie wsparcia osób doświadczających szczególnych trudności na rynku pracy w skali całego kraju.

Minimalna kwota grantu wynosi 5 000 PLN, maksymalna 100 000 PLN. Średnia kwota grantu wynosi 43 000 PLN.

Zgłoszenia mogą przesyłać zarówno osoby fizyczne, jak i osoby prawne lub grupy nieformalne.

Każdy innowator może przesłać jedno zgłoszenie w jednej turze.

W ramach każdego z dwóch przewidywanych naborów planowane są 2 tury składania i oceny aplikacji. Obecnie trwa II tura pierwszego naboru – formularz w wersji elektronicznej należy przesłać do 5 lutego 2017 r. do godz. 23:59. Podpisany formularz w wersji papierowej musi być dostarczony w ciągu 5 dni kalendarzowych od dnia wysłania formularza elektronicznego.
Ogłoszenie rozpoczęcia kolejnego naboru planowane jest na lipiec 2017 r.

Szczegółowe informacje o naborze można uzyskać u następujących osób:
Malwina Pokrywka, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Tadeusz Mirski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. 61 887 11 66 oraz na stronie internetowej: http://www.spoldzielnie.org/new,673#

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*