Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan
A+ A A-

SZKOLENIA DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH NA TEMAT POZYSKIWANIA FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Jeśli reprezentujesz organizację pozarządową i chcesz się dowiedzieć, jak poszerzyć zakres jej działalności korzystając z Funduszy Europejskich, skorzystaj z możliwości, jakie daje projekt „Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych w Polsce”.

W każdym województwie odbędą się seminaria informacyjne, warsztaty tematyczne oraz indywidualne i grupowe konsultacje dotyczące przygotowania projektu i wypełnienia wniosku aplikacyjnego do konkretnego programu. Proponujemy również udział w webinariach i szkoleniach e-learningowych.

Rejestracja na platformie www.ckngo.pl umożliwi dostęp do eksperckich publikacji, moderowanych forów dyskusyjnych oraz cyklicznych informacji w formie newsletterów i smsów.

Zgłoszenia na szkolenia odbywają się on-line na stronie www.ckngo.pl

Dla kogo

Szkolenia są przeznaczone dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z całej Polski, również osób z niepełnosprawnościami. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.
Organizator szkoleń

Towarzystwo Amicus
ul. Brukowa 28/8
15-889 Białystok
tel. +48 22 629 17 24
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Projekt jest realizowany w ramach „Konkursu dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020" organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju.

więcej informacji: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/Strony/o-funduszach/szkolenia/Szkolenia-dla-organizacji-pozarzadowych-na-temat-pozyskiwania-Funduszy-Europejskich

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*