Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:8 lipca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Adrian, Edgar
A+ A A-

KOSZALIN. BEZPŁATNE WARSZTATY DLA NGO'S

Wydarzenie w ramach projektu "Fundusze Europejskie dla Organizacji Pozarządowych w Polsce". Bezpłatne warsztaty dla NGO's odbędą się w dniach 6-7 marca 2017 r. w Koszalinie.

Zapraszamy do Koszalina w dniach 6-7.03.2017 r. na wydarzenie edukacyjne:

Podczas seminarium (w dniu 06.03) proponujemy przegląd programów operacyjnych pod kątem dostępności dla organizacji pozarządowych, informacje dotyczące zmian w stosunku do perspektywy finansowej 2007-2013, oraz przykłady przedsięwzięć realizowanych przez trzeci sektor w obecnej perspektywie. Seminarium to wydarzenie dla max. 50 osób.

Warsztaty (w dniu 07.03), odbywają się równolegle w dwóch grupach do wyboru:

- Opracowanie budżetu projektowego, zasady konstruowania, kwalifikowalność wydatków (gr. I)

- Projekty edukacyjne (8.1 RPO) (gr. II)

Warsztaty to spotkanie w mniejszej grupie, praca metodami aktywnymi, możliwość dogłębnego omówienia tematu, skonsultowania własnej koncepcji projektu, wymiany doświadczeń z innymi osobami uczestniczącym w warsztacie. Warsztaty to wydarzenie dla max. 25 osób.

Istnieje możliwość zapisania się na konsultacje indywidualne, które odbędą się po zakończonym seminarium/warsztacie!

Szczegóły dotyczące lokalizacji i programu podamy wkrótce.

Seminarium i warsztaty poprowadzą Paulina Wolfram oraz Alina Szklaruk - kliknij aby przeczytać informację o trenerkach.

W razie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Na wydarzenia zapisać się mogą osoby, które zarejestrowały się na naszej platformie edukacyjnej www.ckngo.pl (należy kliknąć w rejestrację u góry ekranu ) - co jest równoznaczne z dołączeniem do projektu.

Zarejestrowani na platformie uczestnicy mogą zapisywać się już na wydarzenie poprzez formularz rekrutacyjny (kliknij aby wypełnić).

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk