Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/festynrodzinny
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/festynrodzinny


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

JESTEŚCIE WZOREM DLA INNYCH – RADA OSIEDLA NR 3 ZDOBYŁA SERCA MIESZKAŃCÓW I UZNANIE BURMISTRZA

Wszyscy powinni brać z nich przykład. Życzylibyśmy sobie, żeby każdy istniejący zarząd, na każdym możliwym szczeblu współpracował tak, jak oni. Organizacją wspaniałego festynu pn. POŻEGNANIE WAKACJI Rada Osiedla Nr 3 w Gryficach kolejny raz pokazała efektywność swojego działania.

 

....i zdobyła nasze serca. To prawda, że dzięki ich zaangażowaniu jest coraz więcej nowych chodników, poprawia się estetyka tej części miasta. Największe blokowisko w stolicy gminy jest piękniejsze i bardziej funkcjonalne w miarę upływu czasu. To zasługa ludzi, którzy przynajmniej raz na pół roku chcą się spotkać z samorządem, żeby przekazać swoje oczekiwania i wysłuchać naszych. Wspierają nas, żeby było coraz lepiej. Są wzorem, bo dobrze się współpracuje z tym, kto jest wymagający. To okazja, żeby im podziękować – wypowiedział się burmistrz.
Będąc przy mikrofonie przewodniczący Czesław Marzec nie mówił jednak o swoim zarządzie, ale o tych, którzy również wsparli imprezę:

- Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Nad Regą" w Gryficach,

- Bugowscy Piekarnia Cukiernia,

- Intermarche,

- Ergo Hestia SA,

- "FOLCHEM" Grażyna Wyborska,

- FUH Bożena Makaś,

Ich duży wkład w organizację sobotniego popołudnia wynagrodziły nie pieniądze, ale uśmiechy dzieci, co udało nam się zatrzymać w obiektywie aparatu. (galeria)

 

Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości, a tylko pieniądze, to jesteś ubogi

„Z trójką przy trójce" - chciałoby się powiedzieć, bo Rada Osiedla Nr 3 w Gryficach zaprosiła nas na plac przy Szkole Podstawowej Nr 3. Spotkaliśmy się tam o 15.00 i od razu było wiadomo, że nikt nie będzie się nudził. Na dwóch boiskach trwały już mecze siatkówki i piłki nożnej: zawodnicy w profesjonalnych strojach pod czujnym okiem trenerów i sędziów, otoczeni kibicami, którzy trudnili się głośnym dopingiem walczyli o to, by w końcu zostać uhonorowanym przez burmistrza i przewodniczącego rady miejskiej. Wokół placu ze swoimi propozycjami dla najmłodszych i ich rodziców, desperacko szukając cienia w ostatnie podrygi wrześniowego słońca wyrastały stoiska tematyczne: pokazy ratownicze Związku Drużyn ZHP Rega, dmuchane place zabaw, konkursy sprawnościowe, kosmetyczne porady od firmy Avon, policjanci, strażacy...

 

Dziś zrób to, czego innym się nie chce a jutro będziesz miał to, czego inni pragną

Głośna muzyka zawsze przyciąga. I przyciągnęła do wspólnej zabawy bardzo wiele rodzin. Niezastąpiony akustyk z Gryfickiego Domu Kultury zadbał o to, by nie zabrakło nam największych letnich hitów. Tym samym prowadzący Jan Major miał ułatwione zadanie – chętnych do wyjścia na scenę było co niemiara. Odważniejsze dzieci i młodzież prześcigali się w odpowiedziach na pytania w konkursie wiedzy nt. bezpieczeństwa nad wodą. Amatorzy rozrywki umysłowej spędzili blisko godzinę na turnieju warcabowym zajmując w każdej turze wszystkie wolne stanowiska. Ale i to jeszcze nie wszystko. Nie tylko na smakoszy, ale również na potrzebujących czekała pyszna, gorąca grochówka, którą można się było posilić przy zacienionym stoliku. Gdzieś w przerwie między piosenkami słyszeliśmy strzały z wiatrówki – na strzelnicy sportowej odbywały się zawody w kilku kategoriach. Najcelniejsze strzały zostały nagrodzone medalem, które na szyjach zwycięzców zawieszał sam burmistrz. Prawdziwe tłumy przyciągnął jednak występ najzdolniejszych małych tancerek w Gryficach z ZPiR Tarantule. Ich pasję i zaangażowanie instruktorek, które starannie wyprostowują przed występem każdą najmniejszą fałdkę na spódniczkach swoich podopiecznych docenili organizatorzy. Wszystkie artystki otrzymały od burmistrza zestaw zabawek, co wywołało niekontrolowany wybuch radości!

{gallery}festynrodzinny{/gallery}

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*