Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/bibliojesien
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/bibliojesien


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

WESOŁO WITAMY JESIEŃ

W pierwszym dniu kalendarzowej jesieni w oddziale dla dzieci gryfickiej biblioteki zostało zorganizowane spotkanie czytelnicze, w którym wzięli udział uczniowie kl. I „d" ze SP Nr 3 w Gryficach i Monika Lal. Podczas zajęć dzieci pięknie wypowiadały się na temat uroków jesieni. Wspólnie z bibliotekarką starały się scharakteryzować tę porę roku, zwracając szczególną uwagę na jej piękno, warunki pogodowe oraz prace wykonywane na działkach, w sadzie i polu. W przygotowanej spiżarni pogrupowały owoce i warzywa oraz rozpoznawały przetwory w słoikach.

Na spotkaniu nie zabrakło takich symboli jesieni jak kasztany i żołędzie, z których dzieci układały szlaczki (na tym polegało jedno z zadań konkursowych). Niemałe emocje towarzyszyły im podczas układania puzzli z motywem jesiennym na czas. Zadaną pracą plastyczną było namalowanie Pani Jesieni. Dzieci pokolorowały sobie nosy i rączki, ale ilustracje są piękne i znajdą się na wystawie w bibliotecznym holu.

Na koniec spotkania dzieci trochę żałowały, że wkrótce trzeba będzie więcej bawić się w domu, niż biegać po podwórku. Po słodkim poczęstunku powróciły do szkoły na dalsze zajęcia.

                                                                                                                                                                                                                                                                 info: M{BP

{gallery}bibliojesien{/gallery}

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*