Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 kwietnia 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech
A+ A A-

ROZKŁAD JAZDY - BEZPŁATNY TRANSPORT W DNIU REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWEGO 06.09.2015 r.

ROZKŁAD JAZDY - BEZPŁATNY TRANSPORT

W DNIU REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWEGO

06.09.2015 r.

 

 

 I Autobus

Obwód głosowania Nr 4 w Szkole Podstawowej w Górzycy:

Zielin

9.00

Dziadowo 

9.10

Otok

9.20

Zacisze 

9.25

Borzęcin

9.40

Powrót 9.50

Obwód głosowania Nr 1 w Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Nad Regą” w Gryficach ul. Jana Dąbskiego 48:

Smolęcin 

11.20

Łopianów  

11.30

Sokołów

11.40

Rotnowo

11.50

Skowrony

11.55

Lubieszewo  

12.00

Stawno

12.05

Skalin

12.20

Raduń

12.20

Powrót 12.40

Obwód głosowania Nr 2 w Przedszkolu w Trzygłowie:

Brodniki     

14.00

Lubin  

14.05

Barkowo 

14.15

Waniorowo 

14.20

Grębocin 

14.30

Baszewice

14.35

Grochów

14.45

Powrót 14.50

Obwód głosowania Nr 3 w świetlicy w Świeszewie:

Podłęcze  

16.20

Ościęcin 

16.25

Jasiel

16.30

Zagórcze

16.35

Kołomąć

16.40

           Powrót  16.55

II Autobus

Obwód głosowania Nr 6 w Świetlicy w Rybokartach:

Wołczyno

10.00

Kukań

10.05

Krakowice

10.10

Powrót 10.20

 

 

Witno

12.00

Niedźwiedziska

12.05

Dobrzyń

12.15

Wilczkowo

12.20

Lubków

12.25

Powrót 12.40

Obwód głosowania Nr 9 Szkoła Podstawowa Nr 4 ul. Sienkiewicza 10 A (mała sala):

Jabłonowo

13.35

Rzęsin

13.40

Popiele

13.45

Zaleszczyce

13.50

Borzyszewo

13.55

Rzęskowo

  14.10

Powrót 14.20

Obwód głosowania w Szkole Podstawowej w Prusinowie:

Grądy

15.10

Przybiernówko

15.15

Niekładź

15.25

Powrót 16.10

 

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*