Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/DENRoman
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/DENRoman


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 lutego 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

KAGANEK OŚWIATY WCIĄŻ PŁONIE

9 października 2015 roku Gryficki Dom Kultury wypełniła przeniesiona ze szkół wrzawa. Salę widowiskową rozjaśniały uśmiechy nauczycieli, uczniów i ich rodziców, a wszystko to za sprawą akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Przygotowaną przez pracowników Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryficach uroczystość swoją obecnością zaszczyli: burmistrz Gryfic, pan Andrzej Szczygieł, przewodniczący Rady Miejskiej, pan Krzysztof Tokarczyk, przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Miejskiej, pani Marzena Pelc, dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych, pan Jan Daniłów, zaś całość uświetniły występy Zespołu Piosenki i Ruchu "Tarantule" i Zespół Ludowy LO im. Bolesława Chrobrego w Gryficach.

Dzień Edukacji Narodowej przypomina dokonania i wartość reform Komisji Edukacji Narodowej, wskazuje kierunek zmian i nagradza tych, którzy wzorowo kreują szkolną rzeczywistość. Tradycją naszej gminy jest uhonorowanie w tym wyjątkowym dniu wybitnych pracowników oświaty, a także wyróżniających się uczniów.

Burza oklasków, dumne twarze rodziców i fanfary towarzyszyły wręczanym przez pana Andrzeja Szczygła nagrodom dla stypendystów Burmistrza Gryfic. W tym roku przyznano je w kategoriach: wybitne wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach
i olimpiadach przedmiotowych, sport i turystyka, kultura, wolontariat. W sumie na scenę wystąpiło ponad stu uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Wychodząc z założenia, że sukces uczniów nie byłby możliwy bez wytężonej pracy ich opiekunów, Nagrodą Dyrektora zostali wyróżnieni nauczyciele i pracownicy administracji przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów naszej gminy.

Szczególnym momentem było wręczenie prestiżowych Nagród Burmistrza Gryfic. W tym roku przyznano je ośmiorgu pracownikom oświaty.

Cieszy fakt, że tak duża rzesza ludzi tworzy pozytywny wizerunek gryfickiej oświaty. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}DENRoman{/gallery}

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*