Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

Wernisaż wystawy fotograficznej "Po prostu Paryż" - 5 maja godz. 17:00

Gryficki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej "Po prostu Paryż" autorstwa Cezarego Dubiela oraz Andrzeja Krupińskiego.

Wernisaż odbędzie się 5 maja o godz. 17:00 w Muzeum i Galerii "Brama" w Gryficach.
Wystawa będzie czynna od maja do czerwca 2016 r.

Cezary Dubiel ( EFIAP/b, AV-AFIAP, AFRP) urodzony w Świnoujściu mieszkaniec Szczecina. Jest artystą fotografikiem, fotograficznym samoukiem. Fotografuje architekturę, krajobraz a także tworzy diaporamy. Należy od kilku lat do ścisłej czołówki najlepszych diaporamistów w Polsce i na świecie. Wskazuje to na wszechstronność jego umiejętności i zainteresowań sztuką fotografii. W 2013 r. diaporama Cezarego Dubiela zatytułowana „Kamienie pamięci" została wpisana do Audiowizualnej Kolekcji FIAP będącej międzynarodowym zbiorem najlepszych diaporam na świecie. W 2013 r. w uznaniu zasług Kapituła Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej nadała mu Złoty Medal Za Fotograficzną Twórczość. W 2014 r. otrzymał Nagrodę Artystyczną „Pro-Arte" Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. W 2015 r. otrzymał jako pierwszy Polak w historii polskiej fotografii najwyższy jak do tej pory artystyczny tytuł Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej Excellence FIAP Level Bronze - Wybitnego Artysty FIAP Brąz ( EFIAP/b ) . Jest współautorem wielu akcji fotograficznych, plenerów i wystaw FGT Kontur w tym dwóch edycji „Akcji Twórczej Świnoujście poza sezonem". W 2015 r. udało mu się skupić na wspólnym plenerze i wystawie przedstawicieli wszystkich szczecińskich towarzystw fotograficznych.

Andrzej Krupiński – fotograficzny samouk, dla którego fotografia stała się pasją od momentu poznania osób dla których fotografia jest częścią życia. Jest członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie z tytułem AFRP, członkiem Fotoklubu Zamek w Szczecinie. Należy do Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich w Ustce. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Fotograficzna Grupa Twórcza Kontur z siedzibą w Szczecinie. Fotografuje architekturę, sport i krajobrazy. Uwielbia wczesne wstawanie dla tych niezapomnianych urokliwych widoków zamglonych pól i lasów. Brał udział w kilkunastu zbiorowych wystawach fotograficznych a w jego dorobku jest kilka nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*