Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

"WAKACJE Z MUSZKIETERAMI" W NASZEJ GMINIE

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Uśmiech” zostało zaproszone do współpracy przez właściciela lokalnego sklepu Bricomarché jako organizacja współpracująca przy akcji Fundacji Muszkieterów - „Wakacje z Muszkieterami.” Naszym celem jest zorganizowanie wypoczynku dla ponad 1000 dzieci w wieku 8-12 lat z całej Polski, z rodzin niezamożnych, a także dzieci z domów dziecka i rodzinnych domów dziecka, które osiągają dobre oceny w nauce. Chcemy tym sposobem nagrodzić dzieci za ich codzienną postawę społeczną godną Muszkietera, oraz pozytywny stosunek do obowiązku szkolnego.

Z naszej Gminy zostało wytypowanych troje dzieci, spełniających kryteria w Akcji  „WAKACJE Z MUSZKIETERAMI”,  które w dniach 28.06.- 07.07 2016 r. wyjechały na kolonie do ośrodka wypoczynkowego „ U Aniołka” w Murzasichle k. Zakopanego.

Zadaniem SIS „Uśmiech” było wytypowanie dzieci oraz zapewnienie dojazdu dzieciom i ich opiekunom do miejsce zbiórki w Goleniowie. Nasi milusińscy beztrosko spędzili czas na kolonii, zwiedzając ciekawe okolice oraz mając bardzo atrakcyjnie wypełniony czas.

Dzięki Akcji Charytatywnej „ Wakacje z Muszkieteramiudało się wywołać uśmiechy na twarzach naszych najmłodszych uczestników koloniiten wyjazd był spełnieniem marzeń dzieci o zobaczeniu gór (Murzasichle).

Informacja: Małgorzata Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*