Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:19 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

PUCHAR BURMISTRZA GRYFIC W RĘKACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ "DIEGO"

W piątek 10 maja br. o godz. 17.00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2 w Gryficach odbył się Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci z okazji 68. rocznicy zakończenia II wojny światowej o Puchar Burmistrza Gryfic. Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Rega Trzebiatów I, Rega Trzebiatów II, Diego Gryfice I, Diego Gryfice II i jedna drużyna z Płotów Polonia.

Nad Gryficami godzinę przed turniejem przeszła potężna ulewa zalewając boisko, które w tym momencie nie nadawało się do rozegrania meczy. Po konsultacjach z trenerami rozegrano mecze, ale ze względu na śliskie boisko zachowano ostrożność, aby nie było kontuzji. Wszystkie drużyny grały miedzy sobą systemem każdy z każdym 2x8 minut, a mecze sędziował organizator rozgrywek Wiesław Pietrzak. Mimo kałuż na boisku mecze dostarczyły rodzicom dużo emocji. Gospodarze Turnieju Szkółka Piłkarska „DIEGO” wystawiając dwie drużyny starszą i młodszą nie spodziewała się, że w meczu o III miejsce młodsza drużyna grając z Regą II Trzebiatów wygra 3:0 po kapitalnej grze Oskara Michalonka. Drużyna Diego I zajęła I miejsce a po drodze pokonała swoich młodszych kolegów 6:1, następnie pokonali Polonię Płoty 7:1, Regę II Trzebiatów 7:0 i remisując 1:1 z pierwsza drużyną Regi zapewnili sobie zwycięstwo i Puchar Burmistrza Gryfic.

Skład drużyny:

Mikołaj Budziak, Miłosz Smal, Maciej Jartym, Olaf Sibora, Oskar Michalonek, Jakub Pietrzak, Jakub Szram, Mieszko Podsiadłowski, Szymon Wysocki, Jakub Wąsik, Szymon Lemański, Jakub Pietrzak. Opiekun drużyny: Wiesław Pietrzak.

Wiesław Pietrzak zaprasza w piątek 17 maja br. o godz. 17.00  na Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla młodzieży .

W sobotę 18 maja br. o godz. 10.00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2  odbędzie się międzynarodowy mecz piłki nożnej dzieci pomiędzy Szkółką Piłkarska „DIEGO” a zaproszonymi drużynami z  Niemiec.

 

Informacja i zdjęcie: Karolina Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*