Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/orew
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/orew


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:17 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Albert, Laura, Adolf
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

SPOTKANIE Z PSEM POLICYJNYM

Niecodziennym gościem w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym przy Polskim Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Gryficach był przewodnik psa służbowego: sierż. Tomasz Siniarski wraz ze swoim czworonożnym podopiecznym – Falo. Policjant pracujący na co dzień z psem, przedstawił dzieciom specyficzną służbę czworonogów w policji.

Funkcjonariusz najpierw przybliżył charakter o swojej pracy w policji, następnie opowiedział o tresurze psa. Dzieci dowiedziały się jak należy zachować się w sytuacji zagrożenia. Przede wszystkim należy zachować spokój, nie uciekać, nie patrzeć psu w oczy. Gdy pies chce zaatakować należy przyjąć pozycję żółwia.

Falo pod kierownictwem opiekuna prezentował swoje umiejętności i wysoki stopień wyszkolenia. Dzieci z wielkim zainteresowaniem przyglądały się, jak pies reaguje na komendy pana Tomasza.

{gallery}orew{/gallery}

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*