Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

WYJDŹ W ŚWIAT!

Choć wakacje dobiegają już końca,  mamy dla Was jeszcze jedną propozycję! To ostatnia okazja, by w sposób inny niż zwykle zakończyć wakacje i dać się porwać prawdziwej przygodzie! Chcesz przenieść się w inny świat, czy też wziąć udział w biegu patrolowym z nagrodami? Nic trudnego!

 Wystarczy, że weźmiesz udział w naszych propozycjach, a to przyniesie Ci wiele radości i uśmiechu! Siedzisz w domu i nie wiesz co ze sobą zrobić w ten wakacyjny czas? My mamy dla Ciebie odpowiedź! Związek Drużyn ZHP „Rega” realizuje projekt „Wyjdź w świat!”, w ramach którego zaprasza każde dziecko i młodego człowieka na dwie formy aktywnego spędzania czasu:


1. Przenieś się w świat, gdzie praktycznie nie ma ludzkości, a Ci, którzy pozostali na Ziemi niebawem będą musieli ją opuścić. Lub też… Stawiając czoło wielu niebezpieczeństwom ocalić Świat przed całkowitą zagładą! Czy uda się to właśnie Tobie? Sprawdź się w świecie, gdzie praktycznie nie istnieją wszelkie wartości i stań się prawdziwym bohaterem!

Zapraszamy młodzież w wieku od 13 roku życia do wzięcia w udziału grze fabularnej „Władca Światów” START: 27.08.2013r. (wtorek), godzina 12.00- Park miejski w Gryficach (scena naprzeciw wodospadu);

 2. Przemierzajcie ulice Gryfic w poszukiwaniu kolejnych punktów, gdzie czekają na Was  zadania wymagające nie tylko dobrej kondycji fizycznej, lecz również odrobiny sprytu i zwinności! Odnajdź wiadomość za pomocą odbiornika GPS, odczytaj zakodowaną wiadomość, sprawdź swoją kondycję na linach, działaj całą grupą! To tylko niektóre z punktów, które czekają na Ciebie w trakcie tego biegu. A na zakończenie… Ognisko z kiełbaskami i wręczenie nagród dla zwycięzców!

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10 roku życia (w zespołach od 3 do 5 osób, w przypadku dzieci młodszych z opiekunem, starsi z pisemną zgodą rodzica/opiekuna na udział w biegu) do wzięcia udziału w biegu patrolowym z nagrodami!

START: 28.08.2013r. (środa), godzina 12.00- plac Zwycięstwa

 Zgłoszenia zarówno na grę fabularną, jak i na bieg patrolowy: drogą elektroniczną (zgłoszenie dostępne pod adresem: facebook.com/zd.rega.gryfice) oraz w formie papierowej (w Gryfickim Domu Kultury oraz Galerii i Muzeum „Brama”). Nie czekaj na ostatnią chwilę! Zgłoś się już dziś!

 Zadanie realizowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gryficach.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*