Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/podsumowanieusmiech
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/podsumowanieusmiech


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

WAKACJE ZALICZONE DO UŚMIECHNIĘTYCH

19 sierpnia 2013 roku na boiskach przy Szkole Podstawowej nr 4 w Gryficach odbyło się podsumowanie zajęć „Wakacje z Uśmiechem”, które w okresie letnim odbywały się w dziesięciu sołectwach naszej gminy.

O godz. 9.45 rozpoczęły się warsztaty dotyczące  profilaktyki i bezpieczeństwa, prowadzone przez pana Mariusza Kmiecika, Komendanta Straży Miejskiej w Gryficach. Następnie twarze najmłodszych ozdabiane były kolorowymi motywami: pojawiły się uśmiechy, motylki, kwiatki i symbole znanych klubów piłkarskich. Kolejnym elementem było wykazanie się wiedzą dotyczącą zdrowia, bezpieczeństwa oraz profilaktyki uzależnień, którą pozyskały i utrwaliły na zajęciach prowadzonych w świetlicach wiejskich. 

Ostatnim etapem zajęć były wyścigi rzędów, gdzie nasi milusińscy zmagali się w rywalizacji zręcznościowej i sportowej pod czujnym okiem pani Donaty Szczepankiewicz i Wiesława Pietrzaka.  Zabawie towarzyszyły uśmiechy i wypieki na policzkach.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci odblasków, długopisów oraz breloczków, a na ręce pań świetliczanek przekazane zostały pamiątkowe dyplomy i komplet skakanek. Wszyscy uczestnicy naszej zabawy posilili się pysznymi pączkami i owocowym sokiem.  W podsumowaniu letnich zajęć brały udział dzieci z następujących sołectw: Przybiernówko, Grądy, Górzyca, Prusinowo, Smolęcin, Rotnowo, Stawno, Kukań Wołczyno oraz Rybokarty.

Zajęcia dydaktyczno–plastyczno–ruchowe mogły się odbyć dzięki pozyskanym środkom przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „ Uśmiech” w Gryficach w wyniku otwartego konkursu ofert z gminy Gryfice. Pozyskane środki pozwoliły na urozmaicenie wakacji naszym dzieciom ze środowisk wiejskich, a także zapewnienie w bezpieczny sposób ich czasu wolnego.


Info: Małgorzata Pietrzak, prezes Stowarszyszenia Inicjatyw Społecznych "Uśmiech" w Gryficach

 {gallery}podsumowanieusmiech{/gallery}

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*