Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/milmed
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/milmed


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

WIRTUALNY PODGLĄD NASZEGO ZDROWIA-PO WIZYCIE NFZ W PRZYCHODNI MIL-MED W GRYFICACH

Wczoraj, zgodnie z zapowiedzią, w przychodni Mil-Med w Gryficach gościł Narodowy Fundusz Zdrowia. Wszystkim chętnym zakładano indywidualne konta w platformie Zintegrowany Informator Pacjenta. Dzięki temu mamy dostęp do całej historii udzielonych na świadczeń medycznych od roku 2008.

 

Wszyscy zainteresowani zostali bardzo ciepło przyjęci przez organizatorów i gości. Oczekując w dużej kolejce mieliśmy możliwość obejrzenia wystawy malarskiej prac, których autorami są uczestnicy Artystycznych Spotkań Przyjaciół w Gryficach oraz córka jednej z pielęgniarek przychodni.

Kierownik obiektu Adam Majewski przekonywał o udogodnieniu, jakim jest możliwość wglądu w naszą historię zdrowia. Zapewniał, że warto skorzystać z okazji, bo przedstawiciele zachodniopomorskiego oddziału NFZ specjalnie w tym celu przyjechali do naszego miasta. Ponadto opowiedział ciekawą historię najpiękniejszego obrazu na wystawie – autoportretu Kornelii Pawlik, która namalowała go w trakcie rekonwalescencji po wypadku. Wtedy nie wiedziała jeszcze, czy wróci do zdrowia – mówił.

Kolejna wizyta administratorów przewidywana jest w przyszłym miesiącu. Podajemy ważną informację: aby otrzymać login i hasło należy przyjść osobiście.

{gallery}milmed{/gallery}

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*