Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

PLEBISCYT "PRZEDSIĘBIORCZA KOBIETA WIEJSKA"

Zachodniopomorska Izba Rolnicza ogłasza plebiscyt „Przedsiębiorcza Kobieta Wiejska” roku 2014. Plebiscyt ma na celu podkreślenie roli i wkładu kobiet wiejski na rzecz rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Zadaniem plebiscytu jest prezentacja tych rolniczek, mieszkanek wsi, które swoim działaniem przyczyniają się do wzrostu innowacyjności w gospodarstwach, ochrony środowiska, osiągają sukcesy na rynku, swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielą się z innymi.

Zapraszamy do udziału w Plebiscycie wszystkie Panie, które chciałyby poszczycić się swoją pracą i osiągnięciami.

Czytelnicy miesięcznika Echo Zachodniopomorskiej Wsi oraz odwiedzający stronę www.zir.pl co miesiąc będą wybierać Przedsiębiorczą Kobietę Wiejską, a następnie spośród laureatek z każdego miesiąca zostanie wybrana Przedsiębiorczą Kobietę Wiejską Roku 2014.

W Plebiscycie mogą brać udział kobiety pracujące na rzecz rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich działające na terenie województwa zachodniopomorskiego. Uprawnieni do zgłaszania kandydatur są natomiast wszyscy czytelnicy miesięcznika Echo Zachodniopomorskiej Wsi, internauci, instytucje rolnicze w województwie zachodniopomorskim oraz same zainteresowane.

Zgłoszenia kandydatek do tytułu „Przedsiębiorcza Kobieta Wiejska” dokonuje się za pomocą ankiety zgłoszeniowej, która jest do pobrania ze strony www.zir.pl. Ankiety zgłoszeniowe wraz ze zdjęciem kandydatki należy przesyłać na adres: Zachodniopomorska Izba Rolnicza, ul. Smolańska 4, 70-026 Szczecin lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Wypełniona ankieta musi być czytelnie podpisana i zawierać numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości dokonania weryfikacji zgłoszenia. Dołączone zdjęcia wszystkich zgłoszonych rolniczek zostaną opublikowane w gazecie Echo Zachodniopomorskiej Wsi oraz na stronie internetowej www.zir.pl. Format zdjęć jest dowolny. Nadesłanych zdjęć nie zwracamy. Zgłoszenia ważne są tylko wtedy, gdy ankieta wypełniona jest czytelnie z odręcznym czytelnym podpisem kandydatki.

Laureatką tytułu Przedsiębiorczej Kobiety Wiejskiej danego miesiąca zostanie kandydatka, która otrzyma największą ilość głosów internautów w danym miesiącu.

Wszelkie informacje na temat plebiscytu zamieszczone na stronie Organizatora, tj. www.zir.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 91 484 40 72 lub 94 346 05 14 od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Więcej informacji o plebiscycie:  http://www.zir.pl/konkursy/

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*