Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

ORŁY Z PRUSINOWA WYGRYWAJĄ PUCHAR

W piątek 8 marca br. na orliku przy Gimnazjum nr 2 w Gryficach w godzinach popołudniowych przy sztucznym oświetleniu odbył się Otwarty Turniej Piłki Nożnej z Okazji 68. Rocznicy w Wyzwolenia Gryfic o Puchar Burmistrza Gryfic. Do Turnieju mimo chłodu zgłosiły następujące zespoły: ORZEŁ PRUSINOWO, KURASIE, DIEGO, LESZCZYKI, DZIECI KUKURYDZY, SPARTA OLDBOJE, FC KIRI.

Organizatorem Turnieju była Szkółka Piłkarska „Diego” i Gimnazjum nr 2 a Turniej przeprowadził Wiesław Pietrzak, który przywitał zespoły, omówił zasady Turnieju i życzył sportowej rywalizacji. Drużyny rywalizowały ze sobą pierwszy raz w tym roku o puchar ufundowany przez Burmistrza Gryfic i trzeba przyznać, że zawodnicy spragnieni rywalizacji podeszli poważnie do tego Turnieju, a mecze rozegrane były przy dużym zaangażowaniu zawodników. Emocji nie brakowało, a kibice dopingowali swoje zespoły.

Turnieje amatorskie będą odbywały się co dwa tygodnie od marca końca grudnia o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne. Tym razem nie było wielkich niespodzianek ale młodzi chłopcy z Diego urwali punkt zwycięzcy całego turnieju drużynie z Prusinowa, a występ starszych panów oldbojów Sparty pokazał ile jeszcze młodzi chłopcy muszą ćwiczyć aby pokonać rutyniarzy. Zacięty mecz o III miejsce stoczyły ze sobą drużyny KURASIE Z DZIEĆMI KUKURYDZY, a doświadczona drużyna Kurasiów mająca w swoich szeregach prawie 60-letniego zawodnika pokonała przeciwników 4:0. W meczu o I miejsce spotkały się drużyny ORZEŁ PRUSINOWO i OLDBOJE SPARTY i mimo ambitnej postawy starszych panów nie udało im się pokonać przeciwnika. Ostatecznie Orzeł pokonał Spartę 4:2 i okazały puchar ufundowany przez Burmistrza Gryfic pojechał do Prusinowa.

Grupa A
Orzeł Prusinowo
Kurasie
Diego

Grupa B
Leszczyki
Dzieci Kukurydzy
Sparta Oldboje
FC Kiri

WYNIKI
Leszczyki - Dzieci Kukurydzy 1:3
Orzeł Prusinowo - Kurasie 4:1
Sparta Oldboje - FC Kiri 6:0
Orzeł Prusinowo - Diego 1:1
Dzieci Kukurydzy - FC Kiri 0:0
Leszczyki - Sparta Oldboje 1:6
Kurasie - Diego 5:2
Dzieci Kukurydzy - Sparta Oldboje 0:3
Leszczyki - FC Kiri 0:3

Mecz o III miejsce: Kurasie - Dzieci Kukurydzy 4:0
Mecz o I miejsce Orzeł Prusinowo - Sparta Oldboje 4:2

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*