Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:19 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

REPREZENTANT NASZEGO SAMORZĄDU WICEMISTRZEM POLSKI W BIEGU NA 10 KM!

W dniu 17 maja 2014 roku w Myśliborzu w ramach 25. Edycji biegów „10-tka Myśliborska" zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Samorządowców.

Bieg "10-tka" jest imprezą odbywającą się co roku w Myśliborzu - mieście położonym na wschodnim brzegu Jeziora Myśliborskiego, w południowozachodniej części woj. zachodniopomorskiego. Miasto i gmina stanowią atrakcyjną dla turystów okolicę z licznymi obszarami leśnymi oraz jeziorami, o czym można się przekonać przeglądając wizualizację trasy biegu głównego w zakładce "Mapa biegu". Jest to bieg na dystansie 10 km ulicami miasta przy ruchu ograniczonym (4 okrążenia po 2,5 km) po nawierzchni utwardzonej (asfalt, polbruk).

Zgodnie z regulaminem w Mistrzostwach Polski Samorządowców mogą wystartować: wójtowie, burmistrzowie, prezydenci miast, starostowie, marszałkowie, wojewodowie i ich zastępcy, przewodniczący rad gmin, miast, powiatów, sejmików wojewódzkich i ich zastępcy, radni gmin i miast, rad powiatowych oraz sejmików wojewódzkich, członkowie zarządów powiatów i województw, pracownicy urzędów gmin, miast, starostw powiatowych oraz urzędów marszałkowskich, wojewódzkich i ministerstw posłowie, senatorowie, ministrowie i ich zastępcy.

Naszą Gminę reprezentował pracownik Wydziału Rolnictwa, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Gryficach – Pan Łukasz Uldynowicz. Na trudnej technicznie trasie nasz zawodnik uzyskał czas 37 min i 18 sek, który dał II Miejsce w Mistrzostwach Polski Samorządowców.

Zapraszamy również na facebook'owy profil "10-tki" (tutaj) a naszemu współpracownikowi serdecznie gratulujemy!

źródło: mysliborka-mila.pl

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*