Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 maja 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA OSP Z GRYFIC NA MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU ORKIESTR DĘTYCH W ŁOBZIE

Po sobotnim sukcesie przyszedł czas na kolejne konfrontację z orkiestrami nie zrzeszonymi w struktury Ochotniczych Straży Pożarnych. Młodzież z Gryfic tym razem spotkała się z pozostałymi orkiestrami województwa Zachodniopomorskiego a mianowicie z Drawskiem Pomorskim, Świdwinem, Goleniowem, Łobzem, oraz zakładową Dolną Odrą.

W Łobzie od wielu lat odbywa się finał oraz Wojewódzki Festiwal Orkiestr Dętych. Jak każdego roku i tym razem do Łobza by rywalizować w kategorii: międzynarodowy przemarsz oraz musztra paradna przyjechały zespoły z Serbii, Ukrainy, Białorusi, Rosji, oraz Niemiec. Gryfickie MODY wystartowały w kategoriach, scena festiwal wojewódzki, przemarsz międzynarodowy, musztra międzynarodowy, Mażoretki międzynarodowy. Jak okazało się około godziny 18 po całodziennych zmaganiach Gryficka Orkiestra troszkę namieszała zabierając: - I miejsce za koncert sceniczny w kategorii młodzieżowej - II miejsce za przemarsz międzynarodowy - III miejsce za musztra międzynarodowy - IV miejsce mażoretki międzynarodowy Niedziela w Łobzie zakończyła dwu dniowe zmagania festiwalowe, już za dwa tygodnie Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Gryfickiego Domu Kultury wyjeżdża do Niemiec na Mistrzostwa Europy Orkiestr Marszowych do malowniczej miejscowości Rastede.

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*