Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 stycznia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Marceli, Włodzimierz, Bernard
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA WYGRYWA V WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ORKIESTR DĘTYCH OSP WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Gryfic wygrywa V Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych OSP województwa zachodniopomorskiego. Przegląd połączony był z XXIII Regionalny Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych który odbył się w przepięknej miejscowości Połczyn Zdrój. W sobotę Młodzież z Gryfic rywalizował w dwóch obowiązkowych kategoriach: koncert na sceniczny oraz gra w marszu.

Tym razem Gryfickie MODY rywalizowały z MOD OSP z Płot oraz Orkiestrą Dętą OSP Sławno. Sobota okazała bardzo szczęśliwym dnie podsumowującym pięć lat pracy młodzieży z Kapelmistrzem Krzysztofem Malicki pod którego kierownictwem już druga orkiestra będzie reprezentowała województwo zachodniopomorskie na finale krajowym w 2015 roku. Do najbliższego Festiwalu Orkiestr Dętych Ochotniczych Straży Pożarnych to właśnie Orkiestra OSP z Gryfickiego Domu Kultury jest Reprezentacyjną Orkiestrą Województwa Zachodniopomorskiego. Z orkiestrą pracują Jolanta Nowak oraz Agnieszka Janecka- Kuta grupa Mażoretek .Sekcją instrumentów dętych drewnianych opiekuje się Aleksandra Nieszporek a nad całościom czuwa Kapelmistrz Krzysztof Malicki.

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*