Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11kotkow.10891507_409068295922585_5263339580287993859_ngk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/legimi gryficegk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.11listopada.ulotka gazety 2gk-is-96.jpglink
http://gryfice.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/galerie.LACZWARTKI.prod.ceidg.gov.plgk-is-96.jpglink
«
»
Loading…
A+ A A-

ORKIESTRA Z GRYFIC NA EUROPEAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2014

Już za kilka dni Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP działająca przy Gryfickim Domu Kultury będzie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy, w kwalifikacjach do mistrzostw świata orkiestr marszowych federacji WAMSB. Cała impreza odbywać się będzie w malowniczej miejscowości Rastede położonej w Dolnej Saksonii w Niemczech.

W Tegorocznym Festiwalu Rasteder Musiktage udział weźmie 57 orkiestr z siedmiu krajów, łączna liczba zgłoszonych uczestników to ponad 2500 osób. Mistrzostwa te są podsumowaniem sezonu koncertowego gryfickiej MOD OSP z Gryfic, która to w sezonie 2014 kilku krotnie odbierała tytuły laureata w kategoriach musztra, scena oraz koncert sceniczny. Młodzież z Gryfic pierwszy raz będzie reprezentowała Polskę na tak dużym festiwalu. Ogromnym zaszczytem dla naszej młodej orkiestry jest zaproszenie do wzięcia udziału w ceremonii otwarcia u boku zaproszonych gości z całego świata, Holandii, Danii, Niemiec, Tajlandii, Chin, Austrii oraz Polski reprezentowanej przez 61 osobową delegację z Gryfic. W drodze na festiwal gryficka młodzież zagra i zatańczy w Haide Park, jednym z największych tego typu obiektów w Europie. Gryfickie MODY spędzą tam cały dzień korzystając ze wszystkich atrakcji, relaksując się i odpoczywając przed najtrudniejszymi występami w dotychczasowej 5 letniej historii. Młodzieżowa Orkiestra Dęta bardzo dziękuje za wsparcie finansowe rodzicom młodych artystów .W realizacji wyjazdu na Mistrzostwa Europy pomogły Gmina Gryfice, Starostwo Powiatowe w Gryficach, podziękowania kierujemy również do Banku Spółdzielczego w Gryficach oraz PKO BP Oddział 1 w Gryficach.

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*