Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:20 maja 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
A+ A A-

II TURA REKRUTACJI PROJEKTU "FABRYKA AKTYWNOŚCI"

W ramach projektu „FABRYKA AKTYWNOŚCI” oferowane jest bezpłatne wsparcie w znalezieniu zatrudnienia dla osób:
    w wieku 30+,
    biernych zawodowo,
    kobiet lub osób z wykształceniem co najwyżej średnim lub osób w wieku powyżej 50 roku życia lub osób niepełnosprawnych,
    zamieszkujących tereny gmin wiejskich i miejsko–wiejskich obszaru Specjalnej Strefy Włączenia województwa zachodniopomorskiego - dokładny wykaz gmin dostępny jest na stronie www.irszczecin.pl w zakładce o projekcie: http://irszczecin.pl/index.php?id=281.

Projekt przewiduje dla każdego uczestnika udział w:
•    indywidualnym poradnictwie zawodowym i pośrednictwie pracy,
•    szkoleniu zawodowym zakończonym egzaminem zewnętrznym z zaświadczeniem o zdobyciu kwalifikacji w zawodach do wyboru: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie lub tapicer meblowy,
•    trzymiesięcznym płatnym stażu zawodowym u zachodniopomorskich pracodawców, przy czym minimum połowa uczestników znajdzie po stażu zatrudnienie.

Organizatorzy zapewniają:
    zwrot kosztów dojazdów,
    materiały szkoleniowe,
    stypendium szkoleniowe,
    stypendium stażowe w wysokości 1300 zł miesięcznie,
    badania lekarskie i ubezpieczenie NNW.

W wyniku udziału w projekcie uczestnicy zdobędą kwalifikacje i umiejętności zawodowe poszukiwane przez pracodawców oraz zyskają wiedzę o tym, jak poruszać się na rynku pracy.
Obecnie trwa rekrutacja DO OSTATNIEJ edycji projektu. Więcej informacji oraz dokumenty rekrutacyjne można znaleźć na stronie: www.irszczecin.pl, w zakładce o projekcie: http://irszczecin.pl/index.php?id=281 .
Projekt „FABRYKA AKTYWNOŚCI” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 i współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt promuje równe szanse kobiet i mężczyzn oraz jest dostępny dla osób niepełnosprawnych.

ZAPRASZAMY DO FABRYKI AKTYWNOŚCI!
Zadzwoń pod nr tel. 91 424 40 73 lub napisz na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Lider projektu:                            Partner projektu:
IZBA RZEMIEŚLNICZA MAŁEJ I ŚREDNIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI    UniPRomotion Magdalena Kosobucka
al. Wojska Polskiego 78                        ul. Królowej Korony Polskiej 24/105
70-482 Szczecin                            70-486 Szczecin
tel. 91 422 22 78                            tel. 91 424 40 73
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk