Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:27 maja 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan
A+ A A-

CZŁONKOWIE KOŁA NR 24 ZŻ WP W POWIATOWYCH ZAWODACH STRZELECKICH

W dniu 22.08.2015r na strzelnicy garnizonowej w Trzebiatowie,  odbyły się  Powiatowe Zawody Strzeleckie z okazji Święta Wojska Polskiego.

Organizatorem zawodów strzeleckich był Zarząd Powiatowy  LOK  i Klub Oficerów Rezerwy  LOK z Gryfic przy współudziale 3 bz z Trzebiatowa. Kierownikiem zawodów, a zarazem Sędzią Głównym zawodów był Marian Radecki - sędzia klasy II w strzelectwie sportowym. W zawodach startowało 26 zawodników w tym 3 zawodników z Koła nr 24 ZŻ WP: Janusz Lubczyński, Zbigniew Olechnowicz i Mirosław Wójciak.

Zawody rozgrywane były w dwóch konkurencjach, karabin kbk AKMS oraz pistolet PW - 83.

W klasyfikacji generalnej w dwuboju strzeleckim I miejsce zajęła Agata Król z wynikiem -185 pkt. przed Demisem Zdrozisem który uzyskał -179 pkt. Mirosław Wójciak zajął 7 miejsce z wynikiem -170 pkt., Janusz Lubczyński zajął 9 miejsce z wynikiem 156 pkt. a Zbigniew Olechnowicz uplasował się na 18 pozycji z wynikiem 94 pkt.

W konkurencji karabinek kbk AKMS, I miejsce zajęła Agata Król z wynikiem -93 pkt. przed  Demisem Zdrozisem który uzyskał -90 pkt. Mirosław Wójciak zajął 9 miejsce z wynikiem 84 pkt., Janusz Lubczyński zajął 15 miejsce z wynikiem 63 pkt., a Zbigniew Olechnowicz zajął 24 miejsce z wynikiem 6 pkt.

Natomiast w pistolecie PW - 83  zwyciężył  Tadeusz Owczarski z wynikiem – 94 pkt. przed Januszem Lubczyńskim który uzyskał  -93 pkt. i Zbigniewem Olechnowiczem który uzyskał -92 pkt. Natomiast Mirosław Wójciak zajął 12 miejsce z wynikiem 86 pkt.        

Zwycięzcy w dwuboju strzeleckim zostali wyróżnienie pucharami oraz dyplomami, których wręczenia dokonał Prezes Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK Dariusz Daź.  Zawody były przeprowadzone zgodnie z regulaminem organizatorów LOK Na zakończenie zawodów strzeleckich, organizatorzy zaserwowali pyszną wojskową grochówkę dla wszystkich uczestników  zawodów.(Mieczmar).

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*