Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

CZŁONKOWIE KOŁA ZŻ WP NA OPŁATKU U KOMBATANTÓW RP I BWP

Dnia 29. grudnia 2016 r. w GDK odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe Związku Kombatantów RP i BWB. Uczestniczyli w nim weterani, kombatanci, przedstawiciele władz samorządowych  i zaproszeni goście. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać, burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł i przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Tokarczyk, a uroczystości wigilijne uświetnił artystyczny chór gryficki VIOLA. W śród zaproszonych gości byli m.in. członkowie Koła nr 24 ZŻ WP w osobach Maria Chyla, Romuald Podmokły i Mieczysław Marcinkowski. Organizatorem spotkania był Zarząd Koła Kombatantów RP i BWP w Gryficach.

Po krótkich przemówieniach okolicznościowych i złożeniu życzeń przez włodarzy miasta, Kazimierza Sacia, Andrzeja Szczygła, Krzysztofa Tokarczyka oraz wiceprzewodniczącej Koła Kombatantów RP i BWP Krystyny Górskiej, uczestnicy uroczystego opłatkowego spotkania przystąpili do łamania się Opłatkiem i składania sobie wzajemnych, świąteczno noworocznych życzeń a następnie zasiedli do zastawionych stołów z ciepłymi napojami, słodyczami i owocami.

W części artystycznej, uroczyste spotkanie umilił wspaniały chór Viola, który w swoim repertuarze zaprezentował szereg pięknych kolęd, które zostały nagrodzone gromkimi owacjami.

Uroczyste spotkanie wigilijne odbyło się w miłej jakby rodzinnej atmosferze i było okazją do wspólnych przemyśleń, rozmów i wspomnień z przeżytych lat oraz przyszłych zamierzeń. Szczęśliwego Nowego Roku 2017. (Mieczmar)

 

 

 

 

 

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*