Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:25 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl
A+ A A-

SPOTKANIE DLA PRZEDSTAWICIELI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Szanowni Państwo

Panie/Panowie

Przedstawiciele Fundacji i Organizacji Pozarządowych

 

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego – Wydział Współpracy Społecznej, organizuje spotkanie z członkami organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji i środowisk działających na rzecz przeciwdziałania dyskryminacji.

Do udziału w spotkaniu zostaną również zaproszone media z województwa zachodniopomorskiego. Celem spotkania jest omówienie zjawisk dyskryminacji w województwie zachodniopomorskim, wskazanie istotnych problemów w realizacji działań na rzecz równych  szans oraz  zainicjowanie działań na rzecz przeciwdziałania dyskryminacji w województwie zachodniopomorskim.

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca 2013 r. w Szczecinie, o godz. 10.00.

W przypadku zainteresowania czynnym udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie faksem na nr 91 44 16 331, bądź mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Szczegółowych informacji o organizowanym spotkaniu udziela Pani Marta Szczuko, pracownik Wydziału Współpracy Społecznej UMWZ pod numerem tel. 91 44 16 227.

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*