Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

SZKOLENIE "MARKETING I PROMOCJA W PODMIOTACH EKONOMII SPOŁECZNEJ"

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby  na kolejne szkolenie realizowane przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie stargardzkim”.

Tematyką nadchodzącego szkolenia jest „Marketing i promocja w podmiotach ekonomii społecznej”, szkolenie odbędzie się 12 czerwca 2013 r., w godzinach 16:00 – 20:00 w Ośrodku Wsparcia Spółdzielczości Socjalnej ul. Plac Ratuszowy 1, 74-200 Pyrzyce.

 

Szkolenie skierowane jest dla osób zainteresowanych utworzeniem podmiotu ekonomii społecznej i dla istniejących już podmiotów tego rodzaju nieprowadzących działalności gospodarczej.

Podczas szkolenia zostaną zidentyfikowane potrzeby każdego z uczestników, co pozwoli na opracowanie indywidualnego planu doradztwa. Wszystkim, którzy nie są jeszcze  uczestnikami w naszego projektu a chcieli by uczestniczyć w nim oferujemy pomoc w wypełnianiu formularzy rekrutacyjnych do projektu jak i w każdym późniejszym etapie jego realizacji.

Zgłoszeniem na szkolenie jest wypełniony i przesłany formularz zgłoszeniowy na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 7 czerwca  do godziny 16.00.

Zwracamy koszty dojazdu!!!

Serdecznie zapraszamy!

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*