Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

RAPORT "WSPÓŁPRACA W OBSZARZE KULTURY..."

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z raportem Współpraca w obszarze kultury - samorządy, publiczne instytucje kultury, organizacje pozarządowe.

Znajdą w nim Państwo pogłębione informacje na temat kluczowych obszarów tej współpracy, najważniejszych problemów pojawiających się podczas prowadzenia wspólnych działań, a także potrzeb i oczekiwań wszystkich zaangażowanych w tę współpracę podmiotów. Raport zawiera też praktyczne rekomendacje dotyczące partnerstwa publiczno-społecznego na polu kultury.

Badania i analizy zostały przeprowadzone przez Stowarzyszenie Klon/Jawor na przełomie 2012 i 2013 roku w ramach projektu "Ku lepszej współpracy. Badanie potrzeb i oczekiwań organizacji kultury, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji kultury w zakresie ich wzajemnej współpracy na rzecz realizacji zadań publicznych w obszarze kultury". Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Edukacja kulturalna i diagnoza kultury", priorytet: "Obserwatorium kultury".

 plik do pobrania:

wiadomosci.ngo.pl/static/raport_kultura/

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*