Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz
A+ A A-

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego (Urząd Marszałkowski WZ) ma przyjemność zaprosić  Państwa na spotkanie dotyczące projektu „Programu współpracy Województwa Zachodniopomorskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2014”.

 Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli zachodniopomorskich organizacji pozarządowych oraz podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 Spotkanie odbędzie się w dniu 3 lipca 2013 r. o godz. 10.45 w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, Wały Chrobrego 4 w Szczecinie (dzięki uprzejmości ZUW).

 Program spotkania:

10:45 – 11:00 – kawa powitalna

11:00 – 11:30 – otwarcie spotkania, powitanie uczestników, przedstawienie celu spotkania, prezentacja członków Zachodniopomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

11:13 – 11:45 – prezentacja „Programu współpracy Województwa Zachodniopomorskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2013”

11:45 – 13:00 – dyskusja dotycząca projektu „Programu współpracy Województwa Zachodniopomorskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2014” – zebranie uwag i propozycji do wojewódzkiego Programu współpracy z NGO od zgromadzonych przedstawicieli organizacji pozarządowych.

13:00 – 13:10 – podsumowanie i zakończenie spotkania

Spotkanie umożliwi poznanie opinii III sektora na temat wojewódzkiego Programu współpracy Z NGO, zebranie uwag i propozycji do Programu na rok 2014, tak, aby dokument stanowił odzwierciedlenie aktualnych potrzeb i służył jak najlepszej współpracy Samorządu Województwa z organizacjami pozarządowymi.

 Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

 Osoby chętne do udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie załączonej karty zgłoszenia do dnia 28 czerwca br. do godz. 12.00 pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub faksem na numer: 91/ 44 16 231.

Ilość miejsc w Sali jest ograniczona.

 

W załączeniu aktualny Program współpracy oraz karta zgłoszenia.

Szczegółowych informacji udzieli Małgorzata Kuncewicz, gł. specjalista w Wydziale Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, tel. 91/44 16 223

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*