Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

ERASMUS +

Jesteś młodym obywatelem Europy i chciałbyś realizować własne pomysły, ale nie wiesz od czego zacząć i skąd wziąć na to pieniądze? Może pracujesz z kreatywną młodzieżą w ramach organizacji pozarządowej, instytucji, szkoły lub innej grupy formalnej lub nieformalnej i chciałbyś podpowiedzieć swoim podopiecznym, gdzie szukać pieniędzy na realizację ich pomysłów?

 

Jeżeli tak, Stowarzyszenie POLITES zaprasza Cię do udziału w szkoleniu o programie „Erasmus+” (tej jego części dotyczącej młodzieży) już 15. marca 2014 roku w godzinach 10:00 - 17:00 w Międzynarodowym Centrum Studiów i Spotkań im. Dietricha Bonhoeffera przy ul. Piotra Skargi 32 w Szczecinie (niedaleko Jasnych Błoni).

W ramach szkolenia poznasz założenia edukacji pozaformalnej, zapoznasz się z kwestiami formalnymi, sposobem obliczania grantu oraz aplikowania o fundusze, a także, co najważniejsze, chcielibyśmy, abyś zobaczył/zobaczyła możliwości, jakie daje młodym ludziom, instytucjom, organizacjom Program Erasmus+”.

Organizator zapewnia wszelkie materiały związane z programem szkolenia. Koszty dojazdu każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie.

Termin zgłoszeń: 5 marca 2014

Więcej informacji: http://polites.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=651:szczecin-zapraszamy-na-szkolenie-o-nowym-programie-edukacyjnym-erasmus-&catid=41:aktualnoci&Itemid=28

Link do formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/1COzX3XUKYIyEAMEfAPm2nm5Z3IEK22EAl4TgJkKuMlE/viewform

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*