Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

SZKOLENIA NT. PROGRAMU ERASMUS

Jesteś młodym obywatelem Europy i chciałbyś realizować własne pomysły, ale nie wiesz od czego zacząć i skąd wziąć na to pieniądze? Może pracujesz z kreatywną młodzieżą w ramach organizacji pozarządowej, instytucji, szkoły lub innej grupy formalnej lub nieformalnej i chciałbyś podpowiedzieć swoim podopiecznym, gdzie szukać pieniędzy na realizację ich pomysłów?

Jeżeli tak, Stowarzyszenie POLITES zaprasza Cię do udziału w jednym z dwóch kwietniowych szkoleń o programie Erasmus+ (tej jego części dotyczącej młodzieży) już 5-6. kwietnia oraz 12-13. kwietnia 2014 roku w Międzynarodowym Centrum Studiów i Spotkań im. Dietricha Bonhoeffera przy ul. Piotra Skargi 32 w Szczecinie (niedaleko Jasnych Błoni).

W ramach szkolenia poznasz założenia edukacji pozaformalnej, zapoznasz się z kwestiami formalnymi, sposobem obliczania grantu oraz aplikowania o fundusze, a także, co najważniejsze, chcielibyśmy, abyś zobaczył/zobaczyła możliwości, jakie daje młodym ludziom, instytucjom, organizacjom Program Erasmus+”.

Uczestnicy szkolenia będą mieli zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie oraz materiały związane z programem szkolenia. Koszty dojazdu każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie.

Termin zgłoszeń: 31 marca 2014

Więcej informacji: tutaj

Link do formularza zgłoszeniowego: tutaj

Pozdrawiam i zapraszam,

Krzysztof Winiarczyk

Regionalny Ośrodek Szkolący
Stowarzyszenie POLITES w Szczecinie
www.polites.org.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*