Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan
A+ A A-

KURS E-LEARNINGOWY

w ramach projektu "Konsultujesz -Decydujesz! Wzmacnianie mechanizmów konsultacji społecznych w woj. zachodniopomorskim" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego mieliśmy możliwość stworzenia profesjonalnej platformy e-learningowej służącej edukacji jej użytkowników w zakresie tematyki konsultacji społecznych.

Pragniemy udostępnić do Państwa użytku kurs składający się z 5 modułów szkoleniowych i testów sprawdzających wiedzę po każdym z nich w wersji off line, by miała do niego dostęp każda osoba zainteresowana zagadnieniem konsultacji społecznych. Naszym celem jest, by wiedzę z tej tematyki upowszechniać możliwie najszerzej i by dostęp do niej był niczym nieograniczony. Niniejszy kurs jest skierowany zarówno do reprezentantów samorządu czy członków organizacji pozarządowych, którzy ze względu na swoją pracę zawodową i działalność w III sektorze znają temat konsultacji w praktyce i chcą udoskonalić wiedzę z tego zakresu.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z kursu e-learningowego, który dostępny jest pod adresem: http://www.wzp.pl/wws/organizacje_pozarzadowe/p-r-m-a-23224/projekt_partnerski_konsultujesz_-_decydujesz_.htm i http://www.kcwis.org.pl/index.php?dzial=1&id=632

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*