Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

SPOTKANIE ZACHODNIOPOMORSKICH NGO WS. POGRAMU WSPÓŁPRACY WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO Z NGO NA 2015 ROK

Szanowni Państwo

Panie/Panowie

Przedstawiciele Fundacji i Organizacji Pozarządowych

Zapraszamy Państwa na spotkanie organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego dotyczące rocznego „Programu współpracy Województwa Zachodniopomorskiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015”.

Celem spotkania jest prezentacja planów i priorytetów Samorządu Województwa do realizacji we współpracy z organizacjami pozarządowymi w roku 2015. Jest to etap tworzenia rocznego Programu współpracy, na którym mamy nadzieję zebrać Państwa opinie, uwagi oraz propozycje.

Spotkanie odbędzie się 28 sierpnia br. o godz. 11.00 w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego (gościnnie) przy Wałach Chrobrego 4 w Szczecinie. Spotkanie potrwa około 2 – 2,5 godz.

 Z przyczyn organizacyjnych prosimy o przesłanie wypełnionej i załączonej karty zgłoszenia udziału w spotkaniu faxem na numer (91) 44 16 231 lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  do dnia 22 sierpnia br.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*