Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 września 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Edyta, Kamil, Korneliusz
sprawozdania baner
A+ A A-

31 Grudnia 2013 r.

1. Umowa notarialna w kancelarii w Trzebiatowie.
2. Umowa notarialna w kancelarii w Szczecinie.
3. Wydałem zarządzenia w sprawach:
• zmian w budżecie gminy i planie wydatków na 2013 rok,
• powołania składu komisji przetargowej do przeprowadzenia zapytania o cenę na wykonanie usług weterynaryjnych oraz gotowości technicznej i eksploatacji sprzętu i urządzeń niezbędnych do wykonywania usług na potrzeby bezpańskich zwierząt z terenu Gminy Gryfice,
• powołania komisji do likwidacji dokumentacji budowlano-wykonawczej oraz mapy dla budowy oświetlenia drogowego wzdłuż ul. Niepodległości, ul. Wojska Polskiego i ul. Broniszewskiej, budowy świetlicy wiejskiej w m. Lubieszewo, projekty budowy wiat ogrodowych w m. wiejskich, budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowościach wiejskich, dokumentacji na modernizację świetlic wiejskich w m. Grądy i Świeszewo.

Więcej w tej kategorii: « 30 Grudnia 2013 r.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk