Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 września 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Edyta, Kamil, Korneliusz
sprawozdania baner
A+ A A-

17 Kwietnia 2013 r.

1. Spotkałem się z dyrektorami gminnych placówek oświatowych. Celem spotkania było omówienie przygotowań projektów organizacyjnych szkół.
2. Spotkałem się z przedstawicielami firmy TAHAL Polska. Celem spotkania była modernizacja oczyszczalni ścieków komunalnych w Gryficach, w ramach programu "Hybryda".
3. Uczestniczyłem w zebraniu wiejskim w Ościęcinie. Celem spotkania było omówienie gospodarki odpadami komunalnymi.
4. Wydałem zarządzenia w sprawach:
• nadania numeru porządkowego dla nieruchomości położonej w Gryficach, obręb Nr 1 przy ul. Szmaragdowej,
• wprowadzenia do użytku służbowego Polityki i Instrukcji dotyczących ochrony danych osobowych w Urzędzie Miejskim w Gryficach,
• ustalenia ceny nieruchomości stanowiącej działkę nr 48 o powierzchni 0,3366 ha położoną w obrębie geozdezyjnym nr 1 miasta Gryfice, przeznaczoną do sprzedaży w drodze bezprzetargowej,
• ustalenia ceny nieruchomości stanowiącej lokal użytkowy położony w m. Niekładź 11, przeznaczony do sprzedaży w drodze bezprzetargowej.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk