Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

LESZCZE WYGRYWAJĄ TURNIEJ

W piątek 5 września  br. o godz. 18.00 przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich chętnych pragnących spróbować rywalizacji z innymi drużynami, gdzie młodzież w różnym wieku i różnych umiejętnościach rywalizuje z innymi drużynami. Po wakacyjnej przerwie ponownie zostały wznowione rozgrywki w turniejach piłki nożnej, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem młodzieży już od 2,5 roku. Do pierwszego turnieju zgłosiło się 5 drużyn: Darmowe 3 punkty, Dzikie Dariusze, Tygrysy, Fc Kiri i Leszcze.

Uczestnicy turnieju z wielkim zaangażowaniem rywalizowali o medale  ufundowane  przez organizatora i prowadzącego turniej Wiesława Pietrzaka. Zwycięzcą  pierwszego turnieju po wakacjach została drużyna Leszcze, która w wielkim finale pokonała Tygrysy w rzutach karnych.  Organizator Wiesław Pietrzak za I miejsce ufundował  medale dla każdego. Mecze były rozgrywane każdy z każdym po 15 minut, a reszta przepisów zgodnie z regulaminem PZPN. W meczu o V miejsce, Darmowe 3 punkty przegrali  3:0 z Dzikimi Dariuszami, natomiast wiele emocji było w meczu o III miejsce, kiedy to Fc Kiri przegrało z Leszczami 2:0 i nie przeszli do finału. W wielkim finale przy oświetleniu  spotkały po  raz drugi Tygrysy i Leszcze  i przy dopingu kibiców mecz zakończył się remisem 4:4, o zwycięstwie decydowały rzuty karne , które lepiej strzelali Leszcze i to oni zajęli I miejsce.

Organizator Wiesław Pietrzak zaprasza wszystkich chętnych na Turnieje Piłki Nożnej które odbywają się co dwa tygodnie w piątki o godz. 18.00.

 

Wyniki:

Dzikie Dariusze -€“ Darmowe 3 punkty  3:1

Tygrysy  -   Fc Kiri     5:0

Dzikie Dariusze  -   Leszcze     0:2

Darmowe 3 punkty   -  Fc Kiri  0:3

Tygrysy   -  Leszcze    2:3

Leszcze    -   Darmowe 3 punkty    3:0

Dzikie Dariusze  - Tygrysy   1:3

Leszcze    -   Fc Kiri  2:0

Darmowe 3 punkty   -  Tygrysy  0:3

Dzikie Dariusze  -  Fc Kiri  0:4

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*