Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:28 kwietnia 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł
A+ A A-

DIEGOWCY II W PŁOTACH

Na pierwszy   turniej jesiennego  sezonu 2014/15 nasze „Orliki 2004” podopieczni  Wiesława Pietrzaka pojechali na turniej do Płotów aby rywalizować z innymi klubami i wyłonić zwycięzcę. Dzieci ze Szkółki Piłkarskiej „DIEGO”  Gryfice   pojechali do Płot na obiekty Polonii,  aby w pierwszym turnieju zaprezentować  Gryfice.  Pierwszy mecz z  Regą II Trzebiatów  to mnóstwo okazji i tylko strzelenie  4 goli  przeciwnikowi, za sprawą  2 -  Huberta Malko  i  2 -  Jakuba Szrama . W drugim meczu  pokonaliśmy  Regę I Trzebiatów  5: 2   po  2 - golach   Jakuba Szrama , 2 – Kamila Wojciechowskiego i  Witka Groenwalda . W następnym meczu pokonaliśmy gospodarzy Polonię Płoty 4:1 po kapitalnej grze Witka Groenwalda  i Kamila Wojciechowskiego, którzy strzelili po 2 gole. Diegowcy posiadali przewagę i powinni wygrać wyżej , lecz w sytuacjach sam na sam z bramkarzem chybili albo bramkarz Polonii bronił.

Ostatni mecz zagraliśmy z Wybrzeżem Rewalskim Rewal  i trzeba przyznać, że był to najlepszy mecz w tym turnieju . W pierwszych minutach lepsze wrażenie sprawiali młodzi piłkarze z  Rewala, ale adepci sztuki piłkarskiej z Gryfic zagrali dobrze w obronie rozbijając ataki przeciwnika . Gra toczyła się w środku boiska  i z żadnej z drużyn nie udało się uzyskać gola jak i przewagi. Diegowcy z biegiem czasu popełniali błędy, a przeciwnik wykorzystał błąd i strzelił gola. Młodzi adepci sztuki piłkarskiej wyrównali za sprawą aktywnego w całym turnieju Kamila Wojciechowskiego, ale jeszcze przed przerwą  Wybrzeże Rewalskie Rewal strzeliło nam gola i na przerwę schodziliśmy przegrywając 2:1 . Po przerwie zawodnicy z Rewala strzelili nam trzeciego gola i wszystkim wydawało się że to już po meczu, ale młodzi Diegowcy rzucili się do ataku , a drugi aktywny w tym turnieju Witek Groenwald  strzelił   drugiego gola . Nasi zawodnicy atakowali przeciwnika  stwarzając okazję do strzelenia gola , ale przeciwnik po jednej z kontr strzelił nam czwartego gola pokazując, że w dzisiejszym dniu są lepsi. Przegraliśmy ten mecz po błędach w obronie i tutaj młodzi zawodnicy muszą  popracować, bo bramki, które traciliśmy to proste błędy. Ogólnie pierwszy turniej po wakacjach należy do udanych ponieważ nasza gra w ataku wygląda nieźle, strzelamy dużo goli, ale w obronie popełniliśmy za dużo błędów i nad tym elementem  musimy popracować. Wszystkie drużyny zostały poczęstowane przez gospodarza kiełbaskami z grilla, napojami, pączkami i drożdżówkami,  za co serdecznie dziękujemy.

Podopieczni Wiesława Pietrzaka grali w następującym składzie: Jakub Pietrzak, Jakub Dec, Kacper Bogusz, Oliwier Popecki, Szymon Koziorowski, Jakub Szram, Kamil Wojciechowski, Witold Groenwald, Wiktor Przybył, Maksymilian Czerski, Hubert Malko.