Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 marca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor
A+ A A-

DIEGOWCY WYGRYWAJĄ W TRZEBIATOWIE

Na kolejny turniej piłkarski sezonu jesiennego 2014/15 nasze „Orliki 2004” i młodsi podopieczni Wiesława Pietrzaka pojechali do Trzebiatowa, aby rywalizować z innymi klubami i wyłonić zwycięzcę. Adepci ze Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” Gryfice po raz pierwszy zagrali tak jak potrafią, pokazali  wszystkim drużynom i kibicom, że już nieżle grają w piłkę i mogą pokonać każdą drużynę.

Pierwszy mecz z Regą II Trzebiatów to mnóstwo okazji i tylko  strzelenie 6 goli przeciwnikowi za sprawą 2 goli - Krzysztofa Hojczyka, 2 - Witolda Groenwalda i 2 Kamila Wojciechowskiego. W drugim meczu  zremisowaliśmy z Polonią Płoty 2:2  tracą gola w ostatnich sekundach meczu , ale chłopcy w tym meczu mieli bardzo dużo okazji do strzelenia goli, powinni wygrać ten mecz wysoko, ale piłka nożna to gra w której wygrywa ten kto strzela gole, a nie ten kto ma mnóstwo okazji. W następnym meczu pokonaliśmy gospodarzy Regę Trzebiatów 3:0 po bramkach Krzysztofa Hojczyka, Kamila Wojciechowskiego i Kacpra Bogusza. Diegowcy posiadali przewagę i powinni wygrać wyżej, lecz w sytuacjach sam na sam z bramkarzem chybili albo bramkarz z Trzebiatowa  bronił. Ostatni mecz zagraliśmy z Wybrzeżem Rewalskim Rewal i trzeba przyznać, że był to najlepszy mecz w tym turnieju, ale tym razem w roli głównej wystąpili młodzi piłkarze ze Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” Gryfice. W pierwszych minutach lepsze wrażenie sprawiali młodzi piłkarze z DIEGO za sprawą Kacpra Bogusza, któremu trener Wiesław Pietrzak zmienił pozycję, a ten pokazał że lepiej czuję się w ataku niż obronie. Gra toczyła się w środku boiska i dzieci ze Szkółki uzyskiwali z minuty na minutę przewagę, stwarzając okazję do strzelenia gola. Drużyna z Rewala popełniała błędy które wykorzystywał Kacper Bogusz strzelając 2 gole i zapewnił Szkółce Piłkarskiej „DIEGO” zwycięstwo w turnieju piłkarskim.

Wszystkie drużyny zostały poczęstowane przez gospodarza kiełbaskami z grilla, napojami i pysznym ciastem za co serdecznie dziękujemy.

Podopieczni Wiesława Pietrzaka grali w następującym składzie: Jakub Pietrzak, Jakub Dec, Kacper Bogusz, Oliwier Popecki, Krzysztof Hojczyk, Jakub Szram, Kamil Wojciechowski, Witold Groenwald, Maksymilian Czerski, Hubert Malko, Jakub Terpic, Hubert Malko.

 

WYNIKI

Szkółka Piłkarska „Diego"- Rega II Trzebiatów 6:0 

Polonia Płoty - Szkółka Piłkarska "Diego"   2:2

Szkółka Piłkarska „Diego" - Rega I Trzebiatów 3:0

Szkółka Piłkarska „Diego” -  Wybrzeże  Rewalskie  Rewal  2:0

 

                                                                                Karolina Pietrzak

 

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk