Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:25 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl
A+ A A-

DIEGOWCY WYGRYWAJĄ W TRZEBIATOWIE

Na kolejny turniej piłkarski sezonu jesiennego 2014/15 nasze „Orliki 2004” i młodsi podopieczni Wiesława Pietrzaka pojechali do Trzebiatowa, aby rywalizować z innymi klubami i wyłonić zwycięzcę. Adepci ze Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” Gryfice po raz pierwszy zagrali tak jak potrafią, pokazali  wszystkim drużynom i kibicom, że już nieżle grają w piłkę i mogą pokonać każdą drużynę.

Pierwszy mecz z Regą II Trzebiatów to mnóstwo okazji i tylko  strzelenie 6 goli przeciwnikowi za sprawą 2 goli - Krzysztofa Hojczyka, 2 - Witolda Groenwalda i 2 Kamila Wojciechowskiego. W drugim meczu  zremisowaliśmy z Polonią Płoty 2:2  tracą gola w ostatnich sekundach meczu , ale chłopcy w tym meczu mieli bardzo dużo okazji do strzelenia goli, powinni wygrać ten mecz wysoko, ale piłka nożna to gra w której wygrywa ten kto strzela gole, a nie ten kto ma mnóstwo okazji. W następnym meczu pokonaliśmy gospodarzy Regę Trzebiatów 3:0 po bramkach Krzysztofa Hojczyka, Kamila Wojciechowskiego i Kacpra Bogusza. Diegowcy posiadali przewagę i powinni wygrać wyżej, lecz w sytuacjach sam na sam z bramkarzem chybili albo bramkarz z Trzebiatowa  bronił. Ostatni mecz zagraliśmy z Wybrzeżem Rewalskim Rewal i trzeba przyznać, że był to najlepszy mecz w tym turnieju, ale tym razem w roli głównej wystąpili młodzi piłkarze ze Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” Gryfice. W pierwszych minutach lepsze wrażenie sprawiali młodzi piłkarze z DIEGO za sprawą Kacpra Bogusza, któremu trener Wiesław Pietrzak zmienił pozycję, a ten pokazał że lepiej czuję się w ataku niż obronie. Gra toczyła się w środku boiska i dzieci ze Szkółki uzyskiwali z minuty na minutę przewagę, stwarzając okazję do strzelenia gola. Drużyna z Rewala popełniała błędy które wykorzystywał Kacper Bogusz strzelając 2 gole i zapewnił Szkółce Piłkarskiej „DIEGO” zwycięstwo w turnieju piłkarskim.

Wszystkie drużyny zostały poczęstowane przez gospodarza kiełbaskami z grilla, napojami i pysznym ciastem za co serdecznie dziękujemy.

Podopieczni Wiesława Pietrzaka grali w następującym składzie: Jakub Pietrzak, Jakub Dec, Kacper Bogusz, Oliwier Popecki, Krzysztof Hojczyk, Jakub Szram, Kamil Wojciechowski, Witold Groenwald, Maksymilian Czerski, Hubert Malko, Jakub Terpic, Hubert Malko.

 

WYNIKI

Szkółka Piłkarska „Diego"- Rega II Trzebiatów 6:0 

Polonia Płoty - Szkółka Piłkarska "Diego"   2:2

Szkółka Piłkarska „Diego" - Rega I Trzebiatów 3:0

Szkółka Piłkarska „Diego” -  Wybrzeże  Rewalskie  Rewal  2:0

 

                                                                                Karolina Pietrzak

 

 
© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*