Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 marca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysław
A+ A A-

URSUS ROTNOWO WYGRYWA

 W piątek 24 października  br. o godz. 18.00 przy sztucznym oświetleniu na Orliku  przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich, którzy pragną spędzić na sportowo piątkowe popołudnie.  Tym razem do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Fc Kirii, Rude Konie, Fc Pieczary Seweryna, Obojętnie i najlepsza drużyna tego dnia Ursus Rotnowo.

Organizator Wiesław Pietrzak przedstawił drużynom  zasady i reguły a zawodnicy zagrali spokojnie, bez kontuzji dobrze bawiąc się w całym turnieju. Turniej piłkarski zagrano 2x 10 minut a zwycięska ekipa wygrała okazały puchar ufundowany przez Burmistrza Gryfic Pana Andrzeja Szczygła. Ostatnie miejsce zajęła najmłodsza drużyna Rude Konie pokazując wszystkim zgromadzonym, że za parę lat mogą wygrać jakiś turniej. Czwarte miejsce przypadło Fc Pieczarom Seweryna, ale w tym dniu poza ambicją nic nie pokazali. Dobre trzecie miejsce zajęła drużyna, która ostatnio wygrała  Fc Kirii ale tym razem  w piątkowe popołudnie drużynie zabrakło umiejętności aby wygrać. W wielkim finale spotkały się drużyny Ursus Rotnowo i Obojętnie i to nie był przypadek, bo drużyny pokazały  wszystkim zgromadzonym , że w tym turnieju są najlepsi. Mecz był wyrównany bo okazji do zdobycie goli było bardzo dużo, ale drużyny nie przejmowały się zbytnio straconymi szansami , tylko grano dalej z uśmiechem na ustach. Finał wygrała drużyna Ursus Rotnowo 2:1,  która była w tym dniu o jedną bramkę lepsza a drużyna Obojętnie pokazał się z dobrej strony  mówiąc ,że za dwa tygodnie wygra turniej piłkarski.

 

Wyniki

Fc Pieczary Seweryna – Rude Konie   3:0

Fc Kirii   -  Ursus Rotnowo                  1:4

Fc Pieczary Seweryna  -   Obojętni      0:2

Rude Konie  -  Ursus Rotnowo            0:5

Fc Kirii      -   Obojętni                        2:3

Obojętni   -    Rude Konie                   4:2

Fc Pieczary Seweryna  -  Fc Kirii       1:4

Obojętni   -   Ursus Rotnowo              1:2

Rude Konie   -   Fc Kirii                     2:7

Ursus Rotnowo    -   Fc Pieczary Seweryna  2;1

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk