Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:25 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl
A+ A A-

PONOWNA WYGRANA URSUSA

W piątek 7 listopada br. o godz. 17.30 przy sztucznym oświetleniu na Orliku  przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności z innymi drużynami.

Tym razem do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Fc Kirii, Polona, Fc Pieczary Seweryna, Zieloni i  Ursus Rotnowo. Organizator Wiesław Pietrzak przedstawił drużynom  zasady, mecze grano  2x 10 minut a  resztę przepisów zgodnie z wytycznymi PZPN. Zwycięska ekipa otrzymała puchar, a wszystkie drużyny zostały poczęstowane kaszaneczką i kiełbaską z grila. Turniej od samego początku do końca odbył się w miłej i kulturalnej atmosferze , a zawodnicy bez kontuzji udali się do domów.

W tym dniu najlepiej zaprezentowała się drużyna Ursus Rotnowo ,która wygrała  wszystkie mecze ,nie dając innym drużyną najmniejszych szans. Drugie miejsce przypadło Zielonym którzy pokazali się z dobrej strony ale w decydującym meczu wysoko przegrali z Ursusem. Trzecie miejsce zajęła ekipa Polonii , która mimo najmłodszego składu pokonała dwie drużyny. Czwarty miejsce przypadło Fc Kirii, którzy w tym dniu zagrali słabo, a ostatnie miejsce zajęli Pieczary Seweryna.

 

Wyniki

Pieczary Seweryna   -   Polona  2:3

Ursus Rotnowo    -    Zieloni  3:0

Pieczary Seweryna  -   Fc Kirii  1:3

Polona   -  Zieloni  1:5

Ursus Rotnowo  -   Fc Kirii     4:1

Polona  -  Fc Kirii     3:1

Pieczary Seweryna   -  Ursus Rotnowo   0:3

Fc Kirii  -  Zieloni  0:3

Polona    -  Ursus Rotnowo  0:4

Pieczary Seweryna -  Zieloni  1:3

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 
© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*