Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:25 marca 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
A+ A A-

"MY CYGANIE" ZWYCIĘŻAJĄ W TURNIEJU

We środę , 12 listopada, na orliku przy Gimnazjum nr 2 w Gryficach o godz. 16.00 przy oświetleniu  odbył się turniej piłkarski z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości.W turnieju wzięły udział 4 drużyny My Cyganie, Fc Tabaluga, Fc Psychole, Fc Czekolady składające się z młodzieży ze szkół podstawowych. Rozgrywki prowadzone byty systemem "każdy z każdym" 2x10 minut.

Organizatorem turnieju piłkarskiego dla dzieci było Gimnazjum nr 2 a przeprowadził je sprawnie Wiesław Pietrzak. Imprezę sportową rozpoczęto minutą ciszy oddając hołd bohaterom walczącym o Niepodległość Ojczyzny. Rozegrane mecze stały na bardzo dobrym poziomie. Pojedynki były zacięte i emocjonujące, pełne doskonałych zagrań na miarę boisk ligowych.

Pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zdobyła drużyna My Cyganie. Warto dodać, że w tej drużynie grał najlepszy strzelec Turnieju Damian Jaśnikowski, który strzelił 10 goli za co otrzymał statuetkę. Drugie miejsce z sześcioma punktami. zdobyła drużyna Fc Tabaluga, trzecie drużyna Fc Psychole  (3 punkty). Na czwartym miejscu uplasowała się Fc Czekolada. Na koniec organizator Wiesław Pietrzak  podziękowali uczestnikom turnieju za walkę, zachęcił do dalszego uprawiania sportu i piłki nożnej, wręczył wszystkim drużyną puchary a wyróżniającym się zawodnikom medale.