Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan
A+ A A-

TURNIEJ HALOWY "FERIE 2015"

W piątek tj. 30.01.2015r  na hali w Szkole Podstawowej nr 4 w Gryficach Szkółka Piłkarska „ DIEGO” zorganizowała II turniej halowy piłki nożnej chłopców z okazji zakończenia ferii.

Celem tego turnieju było zachęcenie do uprawiania piłki nożnej, pokazanie alternatywy na spędzanie czasu wolnego oraz wyłonienie najlepszych drużyn. Do turniej zgłosiło się ponad 30 chłopców z Gryfic. W zawodach udział wzięło 3 drużyny po 6 zawodników, grano każdy z każdym mecz i rewanż a  mecz trwał 10 min. Sędzią głównym był Wiesław Pietrzak  ,który jako organizator wręczał dzieciom nagrody jakie otrzymali  w turnieju piłki nożnej.

Turniej pokazał jak wielkie jest zapotrzebowanie na takie imprezy dla naszych dzieci, które z wielkim entuzjazmem przystąpiły do rywalizacji między drużynami. Warto nadmienić, że wszyscy zawodnicy otrzymali  medale za zaangażowanie w zajęciach i turnieju ,a zwycięska drużyna Smerfy puchar. Nagrodę statuetkę za najlepszego bramkarza otrzymał Patryk Zemankiewicz , który pokazał fajne parady bramkarskie.

 

Wyniki:

Smerfy - Gangam     2:1, 1:1

Gangam  -Laleczki   1:0, 0:1

Laleczki -  Smerfy     0:1, 1:4

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*