Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

PIERWSZY TURNIEJ PIŁKARSKI NA ORLIKU W 2015 R.

W sobotę 21 lutego br. o godz. 11.00 przy słonecznej pogodzie na Orliku przy Gimnazjum nr 2 rozegrano Otwarty  Amatorski Turniej  Piłki Nożnej dla dzieci. Organizatorem rywalizacji była Szkółka Piłkarska „DIEGO”, a przeprowadził Wiesław Pietrzak, przedstawił drużynom reguły, zasady i życzył powodzenia.

Drużyny rozgrywały między sobą  mecze każdy z każdym mecz i rewanż. W tym dniu do rywalizacji stanęły następujące drużyny: Fc Lucyna, Dzieci Buszu, Cieplaki i Fc Kita i trzeba przyznać, że poziom turnieju jak na pierwszy raz w tym roku był wysoki. Młodzi zawodnicy do rywalizacji podeszli bardzo poważnie bo co chwilę sędzia musiał używać gwizdka za faule na przeciwniku. Zwyciężyła drużyna Fc Lucyna, która mimo przegrania dwóch meczy w punktacji końcowej wyprzedziła Fc Kite, Dzieci Buszu i Cieplaków. W tym dniu wszyscy uczestnicy turnieju piłkarskiego otrzymali medale w zależności od zajętego miejsca, a ostatnia drużyna puchar za ambicję i zaangażowanie. Podsumowując  ten turniej trzeba stwierdzić chęć uczestniczenia dzieci w rywalizacji, sprawdzenie swoich umiejętności piłkarskich i spędzenia czasu wolnego z kolegami z Gryfic.

          

 Wyniki:

Fc Lucyna -  Dziecj Buszu  1:2, 3:1

Ciepluchy -  Fc Kita   1:1, 1:2

Fc Lucyna - Ciepluchy   1:0, 2:0

Dziecj Buszu  -  Fc Kita   2:1, 0:2

Fc Lucyna  -  Fc Kita  2:1, 1:4

Dziecj Buszu  - Ciepluchy  2:0, 1:3

 

Organizator Wiesław Pietrzak zaprasza wszystkie amatorskie  drużyny piłkarskie na pierwszy Turniej , który odbędzie się w piątek 27 lutego br. o godz. 17.00  na Orliku przy Gimnazjum nr 2 w Gryficach.

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

  


 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*