Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:27 maja 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan
A+ A A-

ZWYCIĘSTWEM KIRI ROZPOCZĄŁ SIĘ KOLEJNY SEZON

Rozpoczął się kolejny sezon rozgrywek piłki nożnej na Orliku turnieje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest to już czwarty rok rywalizacji w zakresie piłki nożnej na Orliku przy Gimnazjum nr 2.Turnieje odbywają się  co dwa tygodni i już na stałe zagościły w harmonogramie rozgrywek w miesiącach od marca do końca listopada, gdzie młodzież i dorośli w różnym wieku i o różnych umiejętnościach rywalizuję z innymi drużynami, aby spędzić popołudnia na sportowo  w miłej atmosferze wygrywać lub przegrywać mecze. 

 

W piątek 27 lutego br. o godz. 17.00 przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich chętnych pragnących spróbować rywalizacji z innymi drużynami.  Tym razem do Turnieju zgłosiły się 6 drużyn Fc Darmowe 3 punkty, Rudy 102, Komandytariusze, Kartofle, Brodacze i zwycięscy całego turnieju Fc Kirii. Organizator, a zarazem sędzia Wiesław Pietrzak  oznajmił wszystkim zgromadzonym zasady dzisiejszego turnieju . Mecze były rozgrywane każdy z każdym po 10 minut, a resztę przepisów zgodnie z regułami PZPN. Był to ciekawy turniej bo po godzinie rozgrywania turnieju zostały włączone światła, a drużyny pokazały wszystkim zgromadzonym ambicję, zaangażowanie i chęć zwycięstwa w każdym meczu. Wszystkim wydawało się że drużyny były wyrównane i każdy może wygrać z każdym. Niestety, ale tak nie było drużyna bo drużyna Fc Kirii pokazała wszystkim zgromadzonym, że dzisiaj jest bezkonkurencyjna pokonując wszystkie drużyny, a w meczu finałowym pokonała Kartofle  3:1 i to oni wygrali medale ufundowane przez SIS „UŚMIECH”.

Następny Turniej piłki nożnej 07.03 w sobotę o godz.11.00 dla dzieci a  13.03 w piątek o godz. 17.00 dla dorosłych, serdecznie zapraszamy.

Darmowe 3 punkty â Fc Krii   0:2

Rudy 102   -    Kartofle   1:2

Brodacze   -   Komandytariusze  3:0

Fc Krii     -   Kartofle   3:1  

Darmowe 3 punkty - Rudy 102    5:1

Rudy 102     - Brodacze   1:5

Kartofle   -  Komandytariusze     4:1

Fc Krii  -  Rudy 102    2:0

Brodacze  -  Fc Krii 1:2

Kartofle  -   Brodacze   1:0

Darmowe 3 punkty -  Brodacze   1:0

Rudy 102   -  Komandytariusze  2:1

Darmowe 3 punkty -  Kartofle   2:2                     

Fc Krii   -   Kartofle  3:1

Fc Kirii  - Komandytariusze   5:0

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*