Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/przybysz_heniu
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przybysz_heniu


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena
A+ A A-

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W POLICACH 28.02.2015 R.

W sobotnie przedpołudnie w Policach rozgrywane były Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Biegach Przełajowych, gryficcy lekkoatleci odnieśli znaczący sukces.

Zarówno w klasyfikacji dzieci szkół podstawowych jak i juniorów zwycięstwa odnieśli zawodnicy Chrobrego Gryfice. W kategorii szkół podstawowych wśród chłopców I miejsce i tytuł Mistrza Województwa wywalczył Krystian Wałęga, na III miejscu uplasował się Oliwer Malinowski, VI m zajął Mateusz Urbanowicz, wszyscy udekorowani zostali przez trenera Łukasza Przybysza, ponadto na VII miejscu do mety przybiegł  Mateusz Konieczko, a na XII m Jarosław Urbanowicz. W kategorii juniorów tytuł najlepszego przełajowca w województwie zachodniopomorskim na dystansie 3000 m odniósł Piotr Pietrak, prowadząc od startu do mety, potwierdzając, że VIII miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Toruniu nie było przypadkiem. Gryficka lekkoatletyka rozwija się poprzez uczestnictwo dzieci w programach: ,,Czwartki Lekkoatletyczne” na Orliku Szkoły Podstawowej Nr 3 oraz ,,Lekkoatletyka dla Każdego” na hali Gryf-Areny, które przynoszą oczekiwane efekty. Gratulujemy młodzieży i trenerowi  osiągniętych sukcesów!

{gallery}przybysz_heniu{/gallery}

 Informacja, zdjęcia: Janusz Przybysz

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*